איך מזיזים את המחט? Design שמשפיע על התוצאות העסקיות

| מסלול ביזנס ומוצר אורן שמיר

עיצוב טוב מפגיש בין צרכי המשתמשים לצרכים העיסקיים של הארגון ומייצר פתרונות אפקטיביים. בתור Designers אנחנו מורגלים לתת מענה לצרכי המשתמשים, אבל ההחלטות שמתקבלות על המוצר, מחוץ לצוות ה-Design, הן הרבה פעמים תוצאה של שיקולים עסקיים. לא פעם קורה שהשיקולים האלה מתנגשים: הצרכים העסקיים והצרכים המיידיים של המשתמשים כפי שאנחנו רואים אותם. כזה קורה, גם אנחנו, אנשי ה-Design, קצת מתנגשים עם הארגון.

העניין הוא, שארגונים מוּנָעים – יותר חזק מכל שיקול אחר – משיקולים עסקיים, ובצדק: הם רוצים להצליח בעולם העסקים. לכן אם אנחנו רוצים להיות בעלי השפעה חזקה על ההצלחה שלו (ולכן בעלי ערך גבוה לארגון), אנחנו צריכים להתרגל לחשוב גם מהכיוון העסקי, כלומר לדעת לתרגם את היעדים והאילוצים העסקיים שעומדים מול הארגון לפתרונות עיצוביים אפקטיביים ומדידים. זה בדיוק מה שנעשה במפגש הזה: נתבונן על יעדים ושיקולים עסקיים, נגדיר להם מדדים אשר יעידו על הצלחה וניצור ביחד סט של רעיונות יצירתיים בהתאם.

לתוכנית יום כנס Leadership

אורן שמיר

UX Architect

אורן הוא בעל ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום האפיון ובעל ניסיון רב כמרצה, מנחה סדנאות וכותב על עולם ה-UX. אורן ייעץ בחברות פרסום, מסחר ורפואה מקוונת, וכן עסק בייעוץ חיצוני לחברות רבות ממגוון גדול של תחומים, מחברות סטארטאפ ועד לתאגידי ענק בארץ ובעולם.

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.