רוצים לשמוע עוד על נתינת חסות לכנס? פנו אלינו: [email protected]
או בטלפון 050-7633922 (שחר).

אל כנס UXI Live מגיעים כל שנה כ-1,000 מומחי ומנהלי UX, UI, עיצוב וניהול מוצר. הם שבים וחוזרים אלינו כל שנה בזכות הערך המקצועי והתוכן האיכותי. בנוסף להרצאות של מרצים בכירים ומנוסים מהארץ ומחו"ל, אנו דואגים ללוות מרצים אשר מגיעים מהשטח ולעזור להם לפתח תכנים ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו עושים את זה כבר המון זמן, אבל עדיין מתרגשים כל פעם מחדש. UXI Live 2020 יהיה הכנס ה-14 שלנו!

את מי תפגשו?
רוב הקהל שמגיע לכנסים שלנו (מעל 80%) מורכב ממאפייניי UX, מעצבי מוצר, מעצבי UI ומנהלי מוצר. עם זאת, אנחנו פוגשים בכנסים גם לא מעט מנהלי אפיון ועיצוב, מפתחים, מנהלי פרוייקטים, מנהלי שיווק ועוד רבים אחרים.

מה תקבלו?
אנחנו מציעים חשיפה רחבה לפני, במהלך ואחרי הכנס דרך מספר רב של ערוצי שיווק. זו הזדמנות מעולה להציג את עצמכם לקהל שצמא לגלות פתרונות חדשים ויישמח להכיר גם אתכם. נשמח להציע לכם מגוון של חבילות חסות במחירים שונים.

רוצים לשמוע עוד על נתינת חסות לכנס? פנו אלינו: [email protected] או בטלפון 050-7633922 (שחר).

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, COM.PLEX 2024?