איזה מנהיגים אתם רוצים להיות?

| מסלול הובלה וניהול רן לירון

ישנן גישות רבות מאוד לנושא ההובלה והמנהיגות, יותר אפילו מאשר מספר הדרכים להגיד "Axure". למרות זאת, רבים מאיתנו נכנסים לתפקיד של ניהול או הובלה פשוט על-סמך הוותק שלנו, ולא על-סמך הידע או הנסיון שלנו כמנהיגים. הציפיה היא לרוב שנשלים את החסר בדרך. זה בדיוק מה שאנחנו רוצים לעשות יחד אתכם.

במפגש הזה תכירו גישות שונות למנהיגות, ותוכלו לקבל החלטה יותר מודעת באיזו דרך אתם רוצים ללכת, דרך התבוננות על מקרים "מהשטח". תוכלו לשמוע איך משתתפים אחרים התמודדו עם אתגרים דומים, ולגבש בצורה טובה יותר את הזהות שלכם כמנהיגים – על-פי הערכים שלכם.

לתוכנית יום כנס Leadership

רן לירון

UX Lead, Nielsen

רן הוא UX Lead בחברת Nielsen. בנוסף הוא מנהל אקדמי ומרצה בכיר במסלול ה-UX ביחידה ללימודי המשך בטכניון ומנטור ב-Google Launchpad.

רן עוסק באפיון וחווית משתמש למעלה מ-20 שנים, במגוון תפקידים בתעשייה. הוא הוביל פרויקטי UX מול הגופים הגדולים במשק (חברות היי-טק, הבנקים הגדולים, משרדי ממשלה, צה"ל ועוד), כמו גם סטרטאפים בראשית דרכם. הוא מתמחה בחיבור שבין טכנולוגיה, צרכים עסקיים וצרכי המשתמשים.

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.