איזה מנהיגים אתם רוצים להיות?

| מסלול הובלה וניהול רן לירון ולילך דנין לביא

ישנן גישות רבות מאוד לנושא ההובלה והמנהיגות, יותר אפילו מאשר מספר הדרכים להגיד "Axure". למרות זאת, רבים מאיתנו נכנסים לתפקיד של ניהול או הובלה פשוט על-סמך הוותק שלנו, ולא על-סמך הידע או הנסיון שלנו כמנהיגים. הציפיה היא לרוב שנשלים את החסר בדרך. זה בדיוק מה שאנחנו רוצים לעשות יחד אתכם.

במפגש הזה תכירו גישות שונות למנהיגות, ותוכלו לקבל החלטה יותר מודעת באיזו דרך אתם רוצים ללכת, דרך התבוננות על מקרים "מהשטח". תוכלו לשמוע איך משתתפים אחרים התמודדו עם אתגרים דומים, ולגבש בצורה טובה יותר את הזהות שלכם כמנהיגים – על-פי הערכים שלכם.

לתוכנית יום כנס Leadership

רן לירון

UX Lead, IntSights

רן הוא UX Lead בחברת Intsights. בנוסף הוא מנהל אקדמי ומרצה בכיר במסלול ה-UX ביחידה ללימודי המשך בטכניון ומנטור ב-Google Launchpad.

רן עוסק באפיון וחווית משתמש למעלה מ-20 שנים, במגוון תפקידים בתעשייה. הוא הוביל פרויקטי UX מול הגופים הגדולים במשק (חברות היי-טק, הבנקים הגדולים, משרדי ממשלה, צה"ל ועוד), כמו גם סטרטאפים בראשית דרכם. הוא מתמחה בחיבור שבין טכנולוגיה, צרכים עסקיים וצרכי המשתמשים.

לילך דנין לביא

מומחית לפיתוח מנהיגות ואימון מרצים בכירים

לילך מובילה תהליכי שינוי מאקרו ומיקרו בחברות מובילות במשק כיועצת ארגונית רב-תחומית (MBA) למעלה מ-20 שנה. היא משלבת בעבודתה את שני העולמות בהם היא נטועה – אישית ומקצועית – עולם העסקים ועולם התיאטרון, במודל עבודה ייחודי שפיתחה ונקרא "בימוי עסקי".

לילך עבדה בעבר על הבמה ומאחורי הקלעים באופרה הישראלית ובתיאטרון הקאמרי; הנחתה סדנאות פיתוח אישי באמצעות משחק, the clown archetype ומסיכות; בעלת תואר ראשון בתיאטרון ובימוי ולמדה בין היתר ב- LISPA ברלין ובלונדון אצל במאים מובילים. בנוסף, היא בוגרת המכון הקו אקטיבי הבינלאומי לאימון ומנהיגות – CTI.

לילך מתמחה בעבודה עם מרצים בכירים ויזמים בפיתוח נוכחות עסקית, הן במפגש עם קהל והן בדיוק המסרים. היא מאמינה כי כל אחד יכול לפתח את כישורי המנהיגות שלו ואת הנוכחות הבימתית רק צריך למצוא את הדרך המתאימה לו.

20% הנחה רק עד 31.12

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.