זוּם-אִין על לינת פולק מרט

לינת פולק מרט היא אחת המרצות בכנס האון-ליין הקרוב שלנו, Design Leadership Live. שאלנו אותה כמה שאלות לקראת ההרצאה שלה בכנס.

ספר/י לנו על מה תדברי בהרצאה שלך?

רובנו מתמודדים עם אתגרי העבודה בעידן הקורונה, בה הגבולות בין הבית והעבודה לא ברורים, הקשר היומיומי עם הקולגות השתנה, והבילוי של שעות רבות בין ארבע קירות פוגע לנו ביצירתיות. בהרצאה אספר איך התמודדנו עם השינוי בלייבפרסון, שאף לקחה את המצב צעד נוסף וסגרה את המשרדים ברחבי העולם. אני מקווה שההרצאה תצית שיחה בין המשתתפים על הנושא שתעזור לכולנו להתמודד טוב יותר במצב החדש. 

מה הדבר הכי מעניין שלמדת בשנה האחרונה?

במהלך הקריירה יצא לי להתנסות ולהוביל הרבה תחומים, פיתוח, ניהול מוצר, ניהול אסטרטגית מוצר ויצא לי לעבוד הרבה עם לקוחות. תמיד היתה לי תשוקה לנושא של product & user experience, אך מעולם לא ניהלתי תחתי אנשי דיזיין. השנה אני מרגישה שממש עשיתי קורס מזורז ב UX ו  UI בעזרת צוות הדיזיין המקצועי שלנו בלייבפרסון. אני לומדת דברים חדשים כל יום וזה מרתק.

מה הטיפ הכי טוב שקיבלת בשנה האחרונה?‬‬‬

הטיפ הכי טוב שקיבלתי השנה, זה לזכור לעצור ולקחת אוויר. זו היתה שנה מטורפת, שבה חזרתי עם המשפחה לארץ, בניתי קבוצה בלייבפרסון ועבדתי מסביב לשעון. הייתי זקוקה לתזכורת הזו כדי לעצור לרגע, לתעדף את הזמן שלי ולבנות מחדש את שגרת הקרונה החדשה שלי. את הטיפ הזה שיתפתי עם הקבוצה שלי ואני מעודדת אותם לבנות את השגרה החדשה שמתאימה להם.

איזה שינוי בעולם הדיזיין מרגש אותך? 

אחד השינויים בעולם הדיזיין שמרגשים אותי זה ה Conversational Design. איך מעצבים אוטומציה שתתן חוויה אישית, משמחת ולא קרה ומתכתית? איך לוקחים חווית web מוכרת למקום יותר אישי, ואינטואיטיבי של הבעת intent וקבלת מענה. זה עולם שלם, שמחבר בין עולמות הדיזיין המסורתיים לעולמות התוכן והבינה המלאכותית. 

את/ה יכול/ה לספר לנו על יוזמה שאהבת, של מישהו/י מהצוות שלך? 

קרן וולפוביץ, מומחית UX/UI בכירה בלייבפרסון, היא יזמית וחוקרת בנשמתה. אחת היוזמות הנפלאות שלה השנה היתה שינוי צורת העבודה שלנו מול צוותי המוצר תוך ניצול המעבר לשימוש ב-Figma. קרן יצרה template המאפשר שיתוף פעולה מרוחק, איטרטיבי ואסינכרוני עם מנהלי המוצר והמפתחים, כשבסיום התהליך הוא מהווה מקור אמת יחיד לפיתוח ובדיקות.

עוד על ההרצאה של לינת בתוכנית הכנס הקרוב – Design Leadership Live 2020