איך לגייס Designers?

| מסלול הובלה וניהול ברק דנין

בכל חברה מתגבש לו תהליך אחר לנושא של גיוס אנשי צוות Design (כלומר UX/UI/Product Designers), אבל המטרה של כולם היא אחת: להביא את האנשים הנכונים ביותר לצוות, מקצועית ואישית. במפגש הזה תקבלו שפע של רעיונות לתהליך הגיוס המקצועי ושיטה שתעזור לכם לראיין טוב יותר כדי לזהות התאמה אישית. תוכלו גם לשמוע מאחרים על תהליכי הגיוס שהם מנהלים, שותפים להם או השתתפו בהם. מטרת המפגש: לאפשר לכם לגבש ולעדכן את תהליך הגיוס שלכם, כך שיהיה שהכי נכון עבורכם ועבור הארגון שלכם.


פורמט: חלק תיאורטי שמציג את הגישה לראיונות (ראיון התנהגותי) ומבחנים מקצועיים, בשניהם התייחסות למדדים קבועים, לתהליך עקבי, חוויית המועמד. הצגה של תהליכי קבלה מכמה חברות שונות מהבמה (חשוב שיהיה ייצוג גם לקורפורייט עם אילוצים בינ"ל, גם לסטארטאפ שבו הכל פתוח ואין ידע בגיוס וגם למי ש"באמצע") ואז בשולחן כל אחד משתף את התהליך שלו ומה אפשר לקחת אחד מהשני. המטרה שיצאו עם רעיונות חדשים לשידרוג תהליך הגיוס שלהם.

לתוכנית יום כנס Leadership

ברק דנין

יוזם ומנחה הכנס, UXI Live

ברק יזם את כנס UXI Live, והוא מנהל ומארגן אותו מאז 2010. במשך כ-9 שנים, ניהל את הכנס במקביל ליוניק יו איי, הסטודיו שהקים ועסק באפיון, עיצוב ואסטרטגיית מוצר. מאז תחילת 2019 הוא עזב את הסטודיו וחזר להתמקד בכנס ובפעילויות סביבו.

ברק הוא מהנדס תוכנה בהכשרתו, ולאחר כ-10 שנים בעולם התוכנה הוא החליט לעבור ב-2006 לצד ה-Design ומאז הוא עוסק ב-UX ו-Design באופן כללי. הוא צלם ובשלן בשעות הפנאי, נשוי באושר למיכל ואבא גאה לאורי ודניאלה.

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.