איך מעצבים חוויות קוליות לכלי התקשורת האירגונית הגדול בעולם

עמרי דביר

לאחר עשרות שנים שבהן הפיקסל שלט והכפתור היה למלך, פתאום נכנסה לעולמנו דרך חדשה לתקשר עם המחשב – קול. במקום להקליק ולהקליד, אנחנו יכולים לעמוד בקצה השני של החדר ולבקש מעוזרת דיגיטלית לבצע פעולות מסובכות באמצעות דיבור טבעי – דבר שדורש מאיתנו לחשוב מחדש על האופן שבו אנחנו ׳מעצבים׳ חוויות.

בהרצאה זו עמרי יספק הצצה לעולם ה AI Assistance: כיצד מעצבים חוויות מבוססות קול, איך גורמים למשתמשים לזנוח את המקלדת לטובת הרגלים חדשים, ומה הוא למד בשנתיים האחרונות בהן עבד על השילוב של קורטנה – העוזרת החכמה של מיקרוסופט – בתוך Teams – כלי התקשורת האירגונית הגדול בעולם.

לתוכנית יום כנס Design

עמרי דביר

Senior Design Lead at Cortana, Microsoft

עמרי בוגר תואר עיצוב מאוניברסיטת Middlesex בצפון לונדון, שם הוא גם צבר את נסיונו המקצועי בעבודה עם כמה מהחברות הגדולות בעולם, בינהן Sony Pictures, Mazda, Turkish Airlines ועוד.

לאחר 10 שנים באנגליה, עמרי חזר לתל-אביב והצטרף לפייסבוק ישראל שם בנה את Facebook Lite, גרסאת פייסבוק למדינות מתפתחות. היום עמרי מנהל את צוות העיצוב של Cortana, העוזרת האישית החכמה של מיקרוסופט, שם הוא מעצב את העתיד של שוק ה AI Assitance.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, COM.PLEX 2022?

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.