זום-אין על אודי רביד – מרצה בכנס UXI Live 2019

11 בדצמבר, 2018

אודי רביד עשה את המסלול הארוך ל-UX. אחרי שהשלים ב-UCL בלונדון תואר שני ב-Human Computer Interaction, החל לייעץ בפרויקטים מגוונים – החל מממשקי WAP פרהיסטוריים, דרך ממשקי טלפוניה של ברוקרים ועד Web כמובן. משם המשיך לתפקידי UX ומוצר ב-eBay ובשנים האחרונות הוא מוביל את תחום ה-UX ב-WalkMe. ההרצאה שלו ב-UXI Live 2019 תעסוק בטיעונים ה"רכים" שהם חלק מתהליך קבלת ההחלטות במוצר.

זום-אין על מיקי מכלביץ' – מרצה בכנס UXI Live 2019

6 בדצמבר, 2018

אחרי שבילה כמה שנים טובות ביחידת מודיעין כמעט סודית (שששש), וניהל שם מוצר טכנולוגי סופר-מצליח, מיקי הבין שניהול מוצר זאת אהבה. מאז מיקי הספיק לטוס לטיול גדול (נו מה) לחזור רק בשביל להצטרף לאקסלרטור ולנסות להקים סטארטאפ בתחום של התראות. כשהסטארטאפ כשל ניסה את מזלו בתוכנית המצטיינים של הטכניון, אבל על אף התנאים החמים הבין שהוא מתגעגע להיות מנהל מוצר.

זום-אין על שגית סיגל – מרצה בכנס UXI Live 2019

26 בנובמבר, 2018

שגית סיגל היא שועלת UX ותיקה. היא לא סומכת על בדיקות שמישות וחולקת יישות דיגיטלית עם חתולה. בימים אלו היא מנהלת את תחום ה-UX בחברת Attenti Group. יצא לה לעבוד עם צוותי UX בארה"ב, לונדון ושווייץ וליצור מוצרים עם מילות באזז חמות כמו Machine Learning, Big Data, NLP ועוד. בכנס UXI Live 2019 היא תגיע לספר על אתגרי UX במוצרים שמתבססים על למידת מכונה.

זום-אין על אנה בלום – מרצה בכנס UXI Live 2019

26 בנובמבר, 2018

אנה בלום היא רשמית שם עולה בתעשייה המקומית. אחרי שנים בניהול צוות ה-UX במטריקס, ועד ממש לאחרונה ב-HP, היא מתחילה השבוע כ- Head of Experience ביוניק יו איי. ב-11.2.19 היא הולכת לעלות על במת UXI Live ולספר על על מתודולוגיית Experience Intent ואיך כל מאפיין ומעצב יכולים להשתמש בה בתכנון למוצרים – פיזיים, דיגיטליים או שילוב של השניים.