לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

רוצים לשמוע עוד על נתינת חסות לכנס? פנו אלינו: [email protected] או בטלפון 050-7633922 (שחר).

 

אל כנס UXI Live מגיעים כל שנה בין 700 ל-950 מומחי UX, עיצוב, שיווק וניהול מוצר. הם שבים וחוזרים אלינו כל שנה בזכות הערך המקצועי והתוכן האיכותי. בנוסף להרצאות של מרצים בכירים ומנוסים מהארץ ומחו"ל, אנו דואגים ללוות מרצים אשר מגיעים מהשטח ולעזור להם לפתח תכנים ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו עושים את זה כבר המון זמן, אבל עדיין מתרגשים כל פעם מחדש. UXI Live 2019 יהיה הכנס ה-13 שלנו!

את מי תפגשו?
רוב הקהל שמגיע לכנסים שלנו (כ-80%) מורכב ממאפייניי UX, מעצבים גרפיים ומנהלי מוצר. עם זאת, אנחנו פוגשים בכנסים גם לא מעט מנהלי אפיון ועיצוב, מפתחים, מנהלי פרוייקטים, מנהלי שיווק ועוד רבים אחרים.

מה תקבלו?
אנחנו מציעים חשיפה רחבה לפני, במהלך ואחרי הכנס דרך מספר רב של ערוצי שיווק. זו הזדמנות מעולה להציג את עצמכם לקהל שצמא לגלות פתרונות, שירותים וכלים חדשים שישפרו את החווייה שלו במשרד ואחרי שעות העבודה. נשמח להציע לכם מגוון של חבילות חסות במחירים שונים.

רוצים לשמוע עוד על נתינת חסות לכנס? פנו אלינו: [email protected] או בטלפון 050-7633922 (שחר).

 

כך נראית חוויית נותני החסות בכנס UXI Live

Past Sponsors

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor