עמית סגל מקליד... מאחורי הקלעים של השקת N12

עופר נאור

לצפייה בתשלום בהקלטת ההרצאה

בבסיס ההצלחה של N12 עומדות שלוש מילים ושלוש נקודות שהצליחו לזקק ערכים של מותג טלוויזיוני מצליח למוצר דיגיטלי חדשני. לנקודה הזו התכנסו כל המאמצים המוצריים, העיצוביים והשיווקיים. הסינכרון הזה הוא תמיד הנס מאחורי השקות בלתי אפשריות.

עופר נאור, VP Product של mako יספר על האתגר להקים מוצר ומותג דיגיטלי שמצופה ממנו להצליח (לפחות) כמו אביו הטלוויזיוני, על תהליך העבודה המתודי שהחל במחקרים שהובילו לתובנות שעמדו בבסיס הפיצ'רים, שפת המותג והקמפיין, וגם על הישיבה ההיא שבה הוחלט ללכת הפוך ממה שהמשתמשים רצו.

לתוכנית יום ההרצאות - כנס UXI Live 2021

עופר נאור

VP Product, Mako

עופר היה מחלוצי הפעילות הדיגיטלית של קשת עוד משנת 2000, אז הקים את אתר mooma ולאחר מכן שימש כמנהל המוצר של קשת אינטראקטיב. בהמשך, היה ממקימי ערוץ מוסיקה 24 ולאחר מכן שימש כסמנכ"ל התוכן והפיתוח של ביט אינטראקטיב, והיה אחראי על מוצרים כמו פורטל הדור ה- 3 של פלאפון, ערוצי טלוויזיה אינטראקטיביים בכבלים ובלוויין, ואתרי אינטרנט כדוגמת סלונה. במקביל, פיתח פורמטים טלוויזיוניים וערך סדרות דוקומנטריות בהן 'גולשי ספות' ב-HOT ו'הנרגנים' ב-yes.

לפני שבע שנים חזר לקשת ובמסגרת תפקידו כ-VP Product אחראי על המוצרים הדיגיטליים של mako, וכמו שנהוג להגיד שם, לא תאמינו איפה הכל התחיל.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, COM.PLEX 2022?

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים באירוע יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס, תוכלו לפנות לברק דנין דרך דלפק הרישום של הכנס, או במייל [email protected] ותקבלו מענה מהיר.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
בשיתוף פעולה עםCollaborators

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.