לפעמים כדי להגיע לתוצאות הכי טובות, צריך לעשות שינוי בסביבה, לצאת מהמסגרת הרגילה ולחוות משהו אחר: להיחשף לרעיונות חדשים, אנשים אחרים, מקומות שונים. כשאתם משתתפים בכנס, בין אם הוא און-ליין או בעולם הפיזי, זה בדיוק מה שאתם עושים. אתם נותנים לעצמכם הזדמנות לצאת מהיום-יום השגרתי וללמוד דברים חדשים.

השתתפות ב-UXI Live 2021 תאפשר לכם לשבור את השגרה ולהיחשף לרעיונות ואנשים חדשים.

"כל המציגים העבירו בצורה רהוטה את הנושא, מצגות ברורות, להכל היה התחלה אמצע וסוף, טיפים ונקודות מאוד ברורות. העמידה בזמנים הייתה מבורכת, היה מעולה, כל הכבוד!!!"

אלונה ג'רסי, Product Designer, Innovid
השתתפה ב-UXI Live 2020

למה לבחור דווקא באירוע הזה?

ללמוד מאנשי ונשות מקצוע מנוסים

מעל לכל, מדובר בכנס מקצועי, עם תכנים מקצועיים בלבד. המשמעות היא שאתם מקבלים כנס ברמה בינלאומית, מעשיר, מעורר השראה שהמרצים בו יעשו מאמץ גדול כדי ללמד אתכם, ולא כדי למכור לכם משהו.

אנחנו מכוונים את המרצים לתת כמה שיותר ערך מעשי, יישומי, בכל הרצאה – כלים שהמשתתפים יוכלו לקחת חזרה לעבודה היום-יומית. אנחנו מקפידים על זה גם בבחירת ההרצאות וגם בתהליך ההכנה. המטרה שלנו היא שתצאו עם ידע פרקטי שישמש אתכם כבר ביום שאחרי הכנס.

אנחנו משקיעים מאמץ משמעותי בכל המרצים בכנס, כדי לוודא שאתם מקבלים תכנים מעולים ומצגות מהוקצעות. רוב המרצים מגיעים מ"השטח” וכדי להביא אותם לרמת הרצאה גבוהה ולתוכן ממוקד, אנחנו עושים איתם עבודת הכנה משמעותית. יש לנו צוות מקצועי ומיומן באימון מרצים. 

"שאפו על הארגון, התוכן והאיכות שמצליחים להפתיע מידי שנה ולשמור על רמה גבוהה. תודה!"

ליאורה ברייטמן, Senior UX Designer, Radware
השתתפה ב-UXI Live 2020

ללמוד מעמיתים למקצוע

רוב המשתתפים באירוע יהיו כאלה שנמצאים בתחום ה-Design או בניהול Designers כבר כמה וכמה שנים. הם כבר יודעים את הבסיס וגם הרבה מעבר לכך – הם רוצים לשפר את היכולות שלהם מעבר לזה ובאים לכנס בדיוק בשביל זה.

אנחנו מבינים שהרצאות, גם אם הן מגיעות מאנשי מקצוע מאוד מנוסים כפי שאנחנו מביאים, לא יכולות לתת מענה מלא לכל השאלות שיש למשתתפים, ולסיטואציה הייחודית שהם מגיעים ממנה. זו הסיבה שמבנה הכנס מתוכנן כך שהמשתתפים יוכלו לפגוש אחד את השני כמה שיותר וללמוד אחד מהשני, מהנסיון הספציפי שיש למשתתפים.

"היה ממש מעניין. הרצאות טובות, מעניינות, מועברות טוב, למעט אחת. כל העניינים הטכנים היו מצויינים. סדר ההרצאות היה טוב וההפסקות היו במקום. תודה רבה :)"

ירדן רבנשטיין, UX/UI Designer, Parafox
השתתף ב-UXI Live 2020

אבל מה אם הבוסית אומרת ש…

"הכנס יקר לנו מדי כרגע"

תחשבו על זה בתור השקעה: בידע, ביכולות, ברשת קשרים (ולא כהוצאה). זו לא רק השקעה בך, אלא השקעה בכל הצוות שעוסק בתכנון ויצירת המוצר, בגלל שתחלקו את התוכן והתובנות מהאירוע עם כולם. להיות מעודכנים בידע ובשיטות העבודה אומר גם להיות צעד לפני המתחרים שלכם ולהיות במקום שמוביל את השוק, במקום להשאר מאחור.

"הארגון מושלם עד לפרטים הקטנים, בחירת המרצים ובכללי האווירה והפאן לראות את התחום שלנו כל כך פורח, שימשתם גם מבלי לרצות כפסיכולוגים, לראות את הבעיות והקשיים שאנו נתקלים איתם ביום יום על במה בכנס, מפיח בנו חיים להמשך הדרך."

אבירם לגריסי, UI/UX Designer, Paradox Security Systems
השתתף ב-UXI Live 2020

"איך את יודעת שהכנס בכלל שווה את ההשקעה?"

אנחנו מארגנים כנסים לתחום ה-Design בישראל משנת 2010 וזה הכנס ה-16 שאנחנו מארגנים. יש לנו קהל קבוע שחוזר שוב ושוב לאירועים שלנו כי הוא מעריך את המחויבות שלנו לאיכות גבוהה, גם בתכנים המעניינים, גם בקהל המעניין וגם בהפקה המדויקת.

"רואים שהמרצים עברו ליווי קפדני והמון תרגולים, רמת ההרצאות והמצגות מאוד גבוהה"

מיכל אנג׳ל, Senior UX Designer, Salesforce
השתתפה ב-UXI Live 2020

כך זה נראה בכנס האחרון

כנס UXI Live, יום ה-Design, ב-23.2.2020

צריכים עוד דרכים לשכנע את הבוס?

בהצלחה!

וכשאתם מוכנים להצטרף לכנס…

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים באירוע יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס, תוכלו לפנות לברק דנין דרך דלפק הרישום של הכנס, או במייל [email protected] ותקבלו מענה מהיר.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
בשיתוף פעולה עםCollaborators

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.