יורם רוזנר
לינה חנין

From Designer to Influencer:
כיצד לנפץ את תקרת הזכוכית?

8.06 9:00-16:30

אנחנו עובדים קשה, מאפיינים, מעצבים, מנהלים דיונים, מתאמצים, פותרים בעיות – אבל מרגישים שכוח ההשפעה שלנו בחברה היה יכול להיות גבוה יותר, שהערך שהיינו עשויים להניב יכול היה להיות משמעותי לאין שיעור.

בסדנה תלמדו כיצד להתפתח ולהעצים את הערך וההשפעה שלכם בתוך הארגון, כיצד תוכלו להימנות על אותם אנשים שנוטים לשמוע את דעתם ולהתייעץ עימם גם בנושאים אסטרטגיים אשר בליבת המוצר. 

תכירו ותתרגלו באופן מעשי מגוון של עקרונות וכלים, למשל: איך לנהל את ה- stakeholders, כיצד לסגל לעצמכם דפוס אישיותי מסוג T, כיצד ליצור impact באמצעות גישה אנליטית, איך לקדם ראייה עסקית, כיצד למנף ידע מקצועי לכדי השפעה, ועוד ועוד.

למה כדאי להשתתף?

האם אתם מרגישים שלעיתים מתייחסים אליכם כאל אנשי execution ("תאפיינו/תעצבו לנו 3 מסכים, הנה הדרישות") ומפספסים את יכולת ה leadership שלכם?

האם אתם מרגישים שכדי לפרוץ קדימה ולמעלה נחוץ לכם ידע הנוגע להתמודדות עם האספקטים המוצריים והעסקיים?

סט התובנות והכלים שתרכשו בסדנה יפתחו בפניכם צוהר בתקרת הזכוכית, יאפשרו לכם לתת יותר ערך לחברה, ובהתאמה יעצים את יכולת ההשפעה שלכם בתוכה.

  • יורם רוזנר מגיע עם נסיון של יותר מעשרים שנה כמוביל תהליכי דיזיין עם צוותי מוצר.
  • לינה חנין מביאה נסיון עשיר כמנהלת קבוצות מוצר, מנהלת מוצר ובשנים האחרונות גם ארכיטקטית UX.

יחד, הם יעבירו לכם את תפיסת העולם שלהם בכל הנוגע להשפעה על המוצר והארגון, ויעבירו לכם את הטיפים, הטריקים וה-hacks שגילו לאורך השנים כדי להצליח.

עבור מי הסדנה?

הסדנה מיועדת ל-UX Designers, Product Designers וגם מנהלות ומנהלים בתחום, שרוצים להעמיק את היכולות שלהם כ-Leaders בתחום הדיזיין, להגדיל את התרומה שלהם לארגון ומתוך כך גם את ההשפעה שלהם על המוצר והסביבה שלהם בעבודה.

מה תלמדו בסדנה?

  • ראשית יופנם עיקרון העל: אתם לא יכולים להיות רק “product designers”, לא עוד. עליכם להיות גם analysts, stakeholder managers, facilitators, generalists ו- hi-tech pros מעולים. כן, כל אלה!
  • איך לבצע Stakeholder Management: ניתוח מפת stakeholders, רדיוס ההשפעה, ניהול ה- impact, פרסונת stakeholder, העשרת stakeholders.
  • כיצד להיות Analysts? אובייקטים וייצוגיהם, חשיבה מוטת אובייקטים, מסע בין אובייקטים, חשיפת מסע התכנון.
  • כיצד להיות Generalists? יילמדו מאפייני אישיות מסוג I, T, ו- X, אכיפת זמן T, מבט ההליקופטר.
  • כיצד להיות Facilitators? טרנספורמציה מאי-וודאות לוודאות אפשרית, פרואקטיביות, אינטואיציה vs מושכלות.
  • כיצד להיות Hi-tech Professionals? מעגל הידע, שליטה בנתונים עסקיים, שפת ה-growth, השגת domain expertise, דבר איתי במספרים, התנהלות מקצועו-ארגונית, מטרות עסקיות vs פיצ’רים, השבחת ה- real time performance.

הסדנה תתקיים בכיתת לימוד, לפי תקנות משרד הבריאות

הסדנה תתקיים בכיתת לימוד בכפר המכביה, רמת גן.

כל המפגשים הפיזיים בכנס יהיו לפי תקנות משרד הבריאות. אין צורך בהצגת תו ירוק.

 

יורם רוזנר

יורם רוזנר

מנכ"ל, 5IVE - Product Experience

יורם הוא אחד מאנשי ה-Product Experience המנוסים בישראל, ומשתמשים רבים ברחבי העולם נהנים מממשקים פרי תכנונו.

יורם הקים את 5IVE – Product Experience, חברה שמאחוריה מאות פרויקטים בתחומי חוויית משתמש והגדרת מוצרים דיגיטליים, ובין לקוחותיה Intel, Moovit, Amdocs, SanDisk, Microsoft, Gong ו- PayPal. הלשונות הרעות מספרות שיורם סובל מהתמכרות לפיצוח אתגרי UX קשים במיוחד, וכי לא עלה בידו להיגמל מהצורך האובססיבי לכפות פתרונות פשוטים על עולמות מורכבים.

לינה חנין

לינה חנין

ארכיטקטית ראשית, 5IVE - Product Experience

המסלול של לינה לעולם ה- UX רחוק מלהיות סטנדרטי; מהנדסת מערכות מידע עם 15 שנות עשיה מוצרית – כולל ניהול קבוצות מוצר ב-corporate גדול ובסטארטאפ גלובאלי – שראתה את התרומה העצומה של UX להצלחה מוצרית ועל כן החליטה להתמחות בו. לא מעט גבות הורמו… מ- VP Product ל- UX?

בשנתיים שחלפו מאז רוקמת בהנאה רבה פתרונות אלגנטיים ופשוטים למערכות מורכבות בתעשיות שונות, תוך שימוש בפרספקטיבה רחבה משולבת Product + UX – אותה היא מכנה "גישת ההליקופטר".

סדנאות נוספות בכנס

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים באירוע יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס, תוכלו לפנות לברק דנין דרך דלפק הרישום של הכנס, או במייל [email protected] ותקבלו מענה מהיר.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
בשיתוף פעולה עםCollaborators

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.