לילך דנין לביא
  • LinkedIn Icon
  • Website Icon

לילך דנין לביא

מומחית לפיתוח מנהיגות ואימון מרצים בכירים

לילך מובילה תהליכי שינוי מאקרו ומיקרו בחברות מובילות במשק כיועצת ארגונית רב-תחומית (MBA) למעלה מ-20 שנה. היא משלבת בעבודתה את שני העולמות בהם היא נטועה – אישית ומקצועית – עולם העסקים ועולם התיאטרון, במודל עבודה ייחודי שפיתחה ונקרא “בימוי עסקי”.

לילך עבדה בעבר על הבמה ומאחורי הקלעים באופרה הישראלית ובתיאטרון הקאמרי; הנחתה סדנאות פיתוח אישי באמצעות משחק, the clown archetype ומסיכות; בעלת תואר ראשון בתיאטרון ובימוי ולמדה בין היתר ב- LISPA ברלין ובלונדון אצל במאים מובילים. בנוסף, היא בוגרת המכון הקו אקטיבי הבינלאומי לאימון ומנהיגות – CTI.

לילך מתמחה בעבודה עם מרצים בכירים ויזמים בפיתוח נוכחות עסקית, הן במפגש עם קהל והן בדיוק המסרים. היא מאמינה כי כל אחד יכול לפתח את כישורי המנהיגות שלו ואת הנוכחות הבימתית רק צריך למצוא את הדרך המתאימה לו.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, Design Leadership Live 2020?

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.