עדכון 15/10: תקופת הקול הקורא הסתיימה, לא ניתן להגיש עוד הרצאות. עקבו אחרי הפרסומים שלנו (הרשמה לתפוצה בתחתית העמוד) בקיץ-סתיו של השנה הבאה ותדעו כשהקול הקורא הבא יוצא.

אחת המטרות המרכזיות של כנס UXI Live,  היא לתת במה לכל מי שחוויית משתמש היא חלק מעולמו, להעשיר את קהילת ה-UX וללמד מנסיונו או מנסיונה. אנחנו רוצים להזמין אתכם להציע הרצאות לכנס השנתי שלנו, UXI Live 2020, הכנס ה-14 שאנחנו מקיימים.

הכנס יעסוק בכל מה שמעסיק אנשי מקצוע בתחום ה-UX ובתחומים קרובים שנוגעים ישירות לעולם חוויית המשתמש (עיצוב חזותי, ניהול מוצר, FED, ניהול פרויקטים ולקוחות וכד').

מלבד מרצה או שניים שנזמין מחו"ל, הכנס יהיה גדוש בהרצאות מקצועיות מרתקות, דוברות עברית. את חלק מהמרצים אנחנו נזמין בעצמנו, אחרים יהיו – אולי – את או אתה! חשוב לנו לתת במה למרצות ולמרצים הטובים ביותר שיש.

יש לך סיפור מקצועי מעניין ומעורר השראה? מוצר שאפיינת או עיצבת והצליח מאוד? מוצר שהמשתמשים עבדו איתו בצורה שהפתיעה אותך? שיטת עבודה יוצאת דופן? נסיון ייחודי שיכול לעניין את קהילת ה-UX בישראל? זו ההזדמנות שלך להציג את עצמך ואת הסיפור שלך ליותר מ-900 (!) עמיתים למקצוע ומתעניינים בתחום – במיוחד אם הוא קשור לאחד מהנושאים שהגדרנו כאן למטה. אנחנו מחפשים קולות חדשים ורעננים, כמו בכל שנה, שמדברים על נסיון אמיתי ומעשי, "מהשטח".

מה מרצי ומרצות הכנס מקבלים?

 • ליווי מקצועי – בבניית ההרצאה ובעמידה מול קהל
 • חשיפה לקהל – על הבמה, באתר וברשתות החברתיות – לפני, בזמן ואחרי הכנס
 • היכרות – עם מרצים אחרים ומובילי התחום בארץ ובעולם
 • כרטיס חינם ליום ההרצאות בכנס – ברור, זה בסיסי

כנס בן יומיים: Design ו-Leadership

השנה יהיו בכנס שני ימים עם קהל גדול: יום ה-Design ויום ה-Design Leadership:

 • יום ה-Design יהיה עם הרצאות בפוקוס על הפרקטיקה של תחום ה-UX: ב-Case Studies של מוצרים ספציפיים ובפרטי הפרטים של ההחלטות האפיוניות והעיצוביות שבדרך. יש למטה רשימת נושאים שמעניינים אותנו לכנס השנה, אנחנו נשמח אם תסתכלו עליהם.
 • יום ה-Leadership יעסוק בנושאים דומים, אבל מזווית אחרת – כזו שמעניינת אנשים מנוסים בתחום, מנהלים ומנהלות. היום יעסוק באסטרטגיה, מוצר, הובלת צוותי Design ועוד. ברור לנו שעבור מי שעוסק ב-Design הרבה זמן, ובוודאי למי שמוביל או מנהל פעילות Design, יש שאלות מקצועיות מאוד ממוקדות. אנחנו יוצרים ביום הזה פורמט חדש שיאפשר ל-Design Leaders לקבל מענה לשאלות האלה.

אנחנו מחפשים הרצאות לשני הימים.

ההרצאות בכנס יהיו באורך 20-30 דקות. יום ה-Design יתקיים ב-23.2.2020 וה-Leadership יום אחריו, ב-24.2.2020, שניהם ב"לאגו", ראשון לציון. ודאו שאתם פנויים בתאריכים האלה לפני שאתם מגישים הרצאה!

הנושאים המרכזיים: יום ה-Design

ליום ה-Design יש לנו 3 נושאים עיקריים, שבחרנו על-סמך סקר מקיף שעשינו בקהילת ה-Design ביולי האחרון:

 • תהליכי עבודה וממשקים – המתודולוגיה של צוות ה-Design, והקשרים של אנשי Design בתהליך עם צוותים אחרים כמו Product, Dev, Marketing וכו'. נראה שהקשר עם צוותי הפיתוח הוא מאגתר במיוחד, כך שאם יש לכם דברים לספר באיזור הזה, נשמח לשמוע. אנחנו מתעניינים גם בתהליכי העבודה ובקשר היום-יומי וגם ב-Deliverables. 
 • מחקר איכותני – כלים ו-Case Studies מעניינים על מחקר איכותני, שנותנים דגש על שיטות וכלי המחקר, הממצאים שהתגלו, השינויים במוצר שממצאי המחקר הובילו אליהם והתוצאות העסקיות שהשינויים הללו יצרו.
 • Business&Product + Design – מי שאחראים על צד ה-Business במוצר הם לרוב מנהלי ומנהלות המוצר, שעובדים מול ה-Designers. היינו שמחים להכיר יותר טוב את נקודת המבט של ה-PM על המוצר: את התהליך מאחורי החלטות התעדוף (שלפעמים הולכות נגד חוויית השימוש ולא תמיד ברור לנו למה) את תהליך העבודה של PM, את השפה וכד'. אנחנו מחפשים הרצאות שיחברו יותר טוב אותנו, בצד ה-Design, לצד העסקי של המוצר.

אנחנו תמיד פתוחים גם לנושאים אחרים מעניינים, למשל אם יש לכם case study טוב עם רעיונות ופתרונות טובים שאפשר לקחת או כשלונות שאפשר ללמוד מהם נשמח לשמוע. גם הרצאות השראה שמביאות רעיונות חדשים מעולמות תוכן משיקים, חדשים או לגמרי אחרים יכולות לבוא בחשבון. 

הנושאים המרכזיים: יום ה-Leadership

ליום ה-Leadership הנושאים מעט שונים, על-בסיס אותו הסקר. אם יש לכם רעיון לסדנה או פורמט אחר מהרצאה סביב אחד הנושאים האלה, נשמח גם לשמוע:

 • תהליכי עבודה וממשקים מעניינים גם כאן, אבל הזוית היא יותר בתהליכי המאקרו בארגון, באסטרטגיה ובקשרים בין מנהלי ומנהלות Design ומנהלים אחרים בארגון. נראה שעדיין רבים מתמודדים עם הגדרת תהליך ה-Design שיעבוד בצורה טובה עם ארגון פיתוח אג'ילי. אם הצלחתם ויש לכם מה ללמד את הקהילה, נשמח לשמוע.
 • הגברת המודעות הארגונית לחשיבות ה-Design בחברה – כמעט כולנו היינו שמחים לקבל יותר אחריות ויותר תקציבים. רובנו היינו שמחים להשקיע פחות בשכנוע שיש לנו תפקיד אסטרטגי בהצלחת המוצר, זה מה שהסקר שלנו מראה.
 • אסטרטגיית מוצר – משיחות עם מנהלים ומובילי Design בארץ למדנו שהחיבור של צוות ה-Design לאסטרטגיה ולצד העסקי של הדברים הוא לא מובן מאליו. אם יש לכם מה לספר וללמד על אסטרטגיית מוצר, על הדרכים שבהם מחזקים את החיבור של הצוות לאסטרטגיה והתוצאות שחיבור כזה יצר, נשמח אם תגישו הצעה להרצאה.

גם כאן נשמח לקבל הצעות להרצאות על נושאים אחרים – אם יש לכם נסיון והם יעניינו Design Leaders. רצוי מאוד שיהיו מעשיות, אבל גם הרצאות שנותנות השראה למובילי Design יכולות לבוא בחשבון.

קהל גדול מלחיץ אותך?

אין בעיה! בכל שנה יש לנו מרצים שזו הפעם הראשונה שלהם מול קהל גדול. UXI Live הוא כנס של כל הקהילה: זה מקום שמאפשר לקולות חדשים ומעניינים בתחום להישמע ולקבל במה. זו בדיוק הסיבה שאנחנו עוזרים להתכונן ליום הגדול עם:

 • תהליך הכנה מסודר שהוכיח את עצמו כבר כמה כנסים, ואנחנו משכללים בכל שנה.
 • טיפים מדויקים – יש לנו הרבה נסיון.
 • הזדמנות להתנסות "על יבש" ולקבל משוב מהצוות של הכנס.

רוצים לראות איך זה נראה על הבמה? כמעט כל ההרצאות שהיו בכנסים שלנו בעבר נמצאות כאן.

הגשה עד 15.10.2019

ניתן להגיש נושאים להרצאות עד סוף יום שלישי, א' חוה"מ סוכות, 15.10.2019. 

מעוניינים להגיש כמה רעיונות? אתם מוזמנים! פשוט מלאו את הטופס כמה פעמים. בבקשה אל תשלחו כמה הצעות בטופס אחד ואל תכתבו "יש לי עוד הרבה רעיונות, בואו נדבר". אם יש לכם רעיונות טובים ואתם רוצים להרצות עליהם, בבקשה נסחו אותם והגישו לנו. 

שימו לב שההגשה לכל יום היא בנפרד; אנחנו מבקשים לא להגיש את אותה ההרצאה לשני ימים שונים.

ההגשה הסתיימה – לצערנו לא ניתן להגיש עוד הצעות להרצאות.

 

 

 
 

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, COM.PLEX 2022?

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.