מנהיגות רשתית: איך להגביר את ההשפעה שלכם בארגון

ד"ר יובל קליש

בשנים האחרונות התפיסה המקובלת בתחום המנהיגות היא שהיכולת של עובד להצליח תלויה הרבה יותר ברשת הקשרים שלו בתוך הארגון מאשר בידע או בכישורים שלו. זאת משום שהארגון מהווה שלד, ואילו הקשרים בתוכו מהווים את "מערכת העצבים" של הארגון.

הבנה של הרשת הארגונית מאפשרת הנעה אפקטיבית יותר של תהליכים ארגוניים, גם ללא סמכות פורמלית – כפי שהרבה פעמים נדרש ממי שמובילים פעילות Design. ההרצאה תעסוק במנהיגות רשתית: היא תציג דרכים להבנת הרשת הארגונית, לאיתור ולהפעלה של מקורות כוח בארגונים וטכניקות לנטוורקינג בתוך הארגון.

בהרצאה תוכלו להתנסות בשיטות שיובל מציג בזמן אמיתי ולצאת הביתה עם עוד קשרים חדשים מתוך משתתפי הכנס.

לתוכנית יום כנס Leadership

ד"ר יובל קליש

מנהל אקדמי, תוכנית מב״ע למנהלים ושל תוכנית Kellogg-Recanati, אוניברסיטת תל-אביב

ד"ר יובל קליש הוא המנהל האקדמי של תוכנית מב"ע למנהלים ושל תוכנית Kellogg-Recanati של הפקולטה לניהול ושל תכניות "מנהיגות" ו"ניהול משא ומתן" בלהב, מרצה בתוכנית להתנהגות ארגונית בפקולטה לניהול ובתוכנית המוסמך לישוב סכסוכים על-שם אוונס באוניברסיטת ת"א, ומדען ראשי ב-StepAhead, סטארטאפ שממפה רשתות ארגוניות ומאפשרת אופטימיזציה של רשתות פנים וחוץ ארגוניות.

ד"ר קליש בעל תואר BA בפסיכולוגיה (האוניברסיטה העברית), תואר MA ו-PhD בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת מלבורן, אוסטרליה. ד"ר קליש זכה בפרסים בינלאומיים עבור המחקרים וההוראה שלו. טרם חזרתו לאקדמיה עבד ד"ר קליש כיועץ ארגוני. כיום הוא מייעץ לארגונים גלובאליים בנושאי פיתוח מנהיגות ורישות.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, COM.PLEX 2022?

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.