בכל שנה אנחנו מקבלים פניות רבות לגבי הנחות לכנס. החלטנו לעשות סדר ולהסביר איך זה עובד ומי יכול לקבל הנחה נוספת, כדי לחסוך לכם את כל השאלות.

הנחה לקבוצה

אם יש לכם קבוצה של 3 משתתפים ומעלה, יש לנו הנחה בשבילכם.

סטודנטים לתואר אקדמי רלוונטי

לסטודנטים וסטודנטיות לתואר אקדמי, בתחום רלוונטי לעולם ה-Digital Design (עיצוב, תקשורת אינטראקטיבית, פסיכולוגיה, מדעי המחשב, טכנולוגיות למידה וכד’), יש הנחה ליום הרצאות ה-Design בלבד, ה-23.2, והם מקבלים אחלה דיל! 320 ש”ח לכרטיס, עד שלושה תשלומים, במקום המחיר המלא.

כדי לקבל את קוד ההנחה, צריך לשלוח סריקה של תעודת סטודנט בתוקף, או אישור לימודים בתוקף, לכתובת [email protected] ולכתוב בנושא “בקשה להנחת סטודנטים”.

פרילנסרים / עצמאיים

אם אתם עצמאיים, קודם כל חשוב שתדעו שהכנס הוא הוצאה מוכרת למס! זה אומר שאם אתם קונים כרטיס, אתם לא משלמים מס על הכנסות שלכם בשווי מחיר הכנס לפני מע”מ.

בנוסף, אם אתם עובדים סוליקו (כלומר לא מעסיקים אנשים אחרים), בתחום ה-Design, נשמח לעזור לכם להצטרף ליום ה-Design בלבד, ה-23.2, במחיר סופר-מוזל של 450 ש”ח כולל מע”מ, עד 3 תשלומים. אנחנו עושים את זה כי הכנס הזה מיועד לקהילה המקצועית של ה-Design בארץ, וחשוב לנו שכל הקהילה תוכל להשתתף בו.

כדי לקבל את ההנחה, כתבו אלינו ב- [email protected] מייל עם הנושא “בקשה להנחת פרילנסרים”, וצרפו גם לינק לעמוד ה-LinkedIn שלכם.

סטודנטים בקורס UX/UI/PM ונושאים קרובים

אם אתם מעוניינים בהנחה לקבוצה בקורס, תשלחו את מארגני הקורס אלינו לכתובת [email protected] ואנחנו ניקח את זה משם.

חיילים

אין לנו הנחה מיוחדת לחיילים וחיילות, אלא אם הם מתארגנים בקבוצה גדולה. אנחנו יכולים לתת מספר ספק של משרד הבטחון (דרך חברה אחרת) כך שזה אמור להיות פשוט יותר עבורכם. אם אתם רוצים להירשם, דברו איתנו ב-[email protected]

עמותות

אנחנו תמיד שמחים לעזור לעמותות עם מטרה טובה, באחד משני מקרים:

  1. נציגי עמותות שיש להן מטרה שקשורה למשתתפי הכנס. למשל אם הן מחפשות הרבה אנשי Design מתנדבים. במקרה כזה איפשרנו ב-2019 לעמותת סטארטאח להציב דוכן בכנס, ללא עלות, וזה עבד מצוין.
  2. מוטבים של עמותות שהכנס יכול לעזור להם (לא לעובדי העמותה עצמה). כך למשל אירחנו בכנס 2019 בני נוער שמקימים מיזם טכנולוגי במסגרת Unistream, ונערות דרך פרויקט Cybergirlz.

אם אתם חושבים שאתם עומדים בתנאים האלה ורוצים לבדוק שיתוף פעולה, נשמח לדבר במייל [email protected].

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, UXI Live 2022?

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.