איך להחזיר לחיים דינוזאור: העיצוב מחדש של פלטפורמת קהילת האמנים DeviantArt

לפני שנתיים וחצי Wix רכשה את DeviantArt – קהילה ענקית לאמנים ואוהבי אומנות. כ-40 מיליון יוזרים, 400 מיליון יצירות אמנות, אתר המדורג במקום 170 נכון להיום בטראפיק מכל האתרים בעולם. מדובר בפלטפורמה שהוקמה בשנת 2000, ולא ממש עודכנה מאז.

אז איך לוקחים מוצר דינוזאור של 20 שנה שמאחוריו עומדת קהילה של יוזרים שכל כך מחוברים אליו ורותמים אותם לשינוי? איך מביאים את המוצר לשנת 2020? איך חושפים את האוצרות שבו, את התוכן הנהדר שכל כך נבלע בערימות תוכן לא איכותי ואיך הופכים אותו לרווחי?

בהרצאה רותי ותֹם, שמובילות את מוצרי התוכן בפלטפורמה, ישתפו במסע המשותף שלהן, בהתמודדות עם הקשיים והאתגרים הרבים, בהחלטות ובתובנות.

לתוכנית יום כנס Design

רותי גינזבורג

UX Lead, Deviant Art @ Wix

מעצבת, יואיקסית אשר מובילה את תחום חווית המשתמש במוצרי התוכן ב-Deviant Art, פלטפורמת האמנות הגדולה בעולם שנרכשה על ידי WIX לפני כשלוש שנים. כחלק מהעבודה על פלטפורמת תוכן עשירה, מתמחה בשילוב פרסונליזציה מבוססת Machine Learning בחווית צריכת התוכן.

לפני כן עבדה כמעצבת וכארט דירקטור בקבוצת חווית המשתמש באמדוקס, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית ב-HIT חולון במסלול אינטראקטיב.

תֹם גרנית רמו

Product Manager, Deviant Art @ Wix

תם מנהלת מוצר בכירה, אשר מובילה את מוצרי התוכן ב-Deviant Art, פלטפורמת האמנות הגדולה בעולם שנרכשה על ידי WIX לפני כשלוש שנים. תם אחראית על שילוב פרסונליזציה מבוססת Machine Learning במוצרי הפלטפורמה על מנת להפוך את חוויית צריכת התוכן לאולטימטיבית.

בעלת ניסיון רב בניהול מוצר, בעבודה עם חברות סטארטאפ בשלבי פיתוח שונים. תם היא ממר״מניקית בעברה ובעלת תואר ראשון בתעשיה וניהול מאוניברסיטת תל אביב ופאשניסטה בזמנה הלא פנוי.

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
חסות ברונזהBronze Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.