דיזיין ומחקר למערכות מורכבות? יש כנס על זה
התפרסם הקול הקורא להרצאות בכנס COM.PLEX 2024

שתי הרצאות מעולות מכנס UXI Live 2023

ב-UXI Live 2023 שהתקיים ב-1.5.23 באודיטוריום סמולרש היו 12 הרצאות מעולות, בכנס שדורג הכי גבוה שכנס שלנו אי-פעם דורג בשביעות רצון הכללית של הקהל מהאירוע. שווה!

כמו בכל כנס, אנחנו מפרסמים בסמוך לכנס שתי הרצאות מעולות מתוך הכנס לצפייה חופשית (נדרש רישום קצר וחינמי כדי לצפות). הפעם אלה ההרצאות של נועה שטרן ושל ניצן אביטוב.

להכיר את המשתמשים שלך: לעצב את הבלתי צפוי / נועה שטרן

בעיצוב לקהל משתמשים באפריקה שום דבר לא ברור מאליו. המרחק הפיזי מהם והפערים התרבותיים הקיימים יוצרים אתגרים בהכרת ובהבנת המשתמשים וכתוצאה מכך – בעיצוב פתרונות וחוויות נכונים עבורם. כשפרטים בסיסיים כמו כתובת דוא״ל או אפילו כתובת מגורים לא קיימים, התהליכים הרגילים שאנו מכירים מוטלים בספק. אז איך נעצב תהליכים טריוויאליים, כמו למשל איפוס סיסמא? ומה לגבי מאפיינים פיזיים ייחודיים, שמקשים עליהם להשתמש ב-UI המהמם שעשינו? 

בהרצאה נועה משתפת למה חשוב להכיר את המשתמשים שלנו ותציג את אתגרים ושיטות העבודה שיצר הצוות כדי להתגבר עליהם.

לצפייה בהרצאה של נועה

ממחקר להחלטות עיצוביות באפליקציית רכבת ישראל / ניצן אביטוב

אם גם אתם מתמודדים עם השלב החמקמק והמלחיץ הזה, שבין המחקר והתובנות שהוא מביא איתו ועד לקבלת ההחלטות העיצוביות, אז זו בדיוק ההרצאה בשבילכם. בהרצאה ניצן מדבר על איך (קודם כל נרגעים, ואז…) מתרגמים את התובנות לעיצוב מדויק ואיך בודקים את ההחלטות שלנו.

העקרונות מודגמים באמצעות case study מהשטח: תהליך המחקר, האפיון והעיצוב עבור האפליקציה החדשה של רכבת ישראל, אשר זכתה בשלושה פרסים (שניים מהם בינלאומיים). ניצן יפרט על השפעת התובנות מהמחקר על החלטות עיצוביות, ובסופו של דבר על האימפקט העסקי והתוצאות בשטח.

לצפייה בהרצאה של ניצן