האבולוציה של Wix Pricing Page: איך חיפשנו (ומצאנו) מפגש בין המשתמשים לביזנס

יִגור שגולב

לצפייה בתשלום בהקלטת ההרצאה

אחד השלבים הקריטיים בהתהוות של חברה, הוא בניית חלון הראווה שמציג את מוצרייה/שירותייה למכירה. עמוד זה, ה-Pricing Page, מושתת לרוב על מוסכמות אוניברסליות. במקביל, העמוד אמור להתאים עצמו במשך הזמן לצרכי המשתמשים. ההתאמות הללו הן שהופכות חברה רווחית, לרווחית עוד יותר.

יגור, מעצב חוויית המשתמש שהיה אחראי על עמוד ה-Pricing Page של Wix בארבע השנים האחרונות, יקח אותנו למסע על ציר הזמן – החל משנת 2014 בה Wix הייתה סטארטאפ צעיר. ציר הזמן ילווה אותנו עד היום, נקודה בה כמות המשתמשים מ190 ארצות, מונה מעל 200 מיליון.

במהלך המסע נבחן תהליכים אבולוציוניים בבניית המוצר, פתרונות שהותאמו לסוג המשתמשים שהשתנה לאורך השנים ובעיקר נקבל הצצה לתהליך מתמשך של ניסוי וטעייה מחושבים על עמוד אחד בעל משמעות אדירה.

לתוכנית יום ההרצאות - כנס UXI Live 2021

יִגור שגולב

Product Designer, Wix

יגור, מעצב חווית משתמש בצוות ה-Premium Services של Wix, האחראי על היחסים הפיננסיים עם המשתמש. מוביל מזה ארבע שנים שורה של מוצרים אסטרטגיים בעמודי מכירה רגישים.

בעשייתו בשנים אלו התמקד במציאת פתרונות לאתגר הגדול של איזון בין צרכי רווחיות החברה כעסק, לבין חווית המשתמש. תהליך עבודתו מתאפיין בגישה הוליסטית שרואה את אפיון הממשק, פיתוח הטכנולוגיה ושמירה על שקיפות מול לקוחות החברה כבלתי נפרדים.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, COM.PLEX 2022?

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים באירוע יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס, תוכלו לפנות לברק דנין דרך דלפק הרישום של הכנס, או במייל [email protected] ותקבלו מענה מהיר.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
בשיתוף פעולה עםCollaborators

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.