בין פרודקט ליואקס: It's Complicated

לצפייה בתשלום בהקלטת ההרצאה

מי אחראי על הדיאלוג עם משתמשי הקצה? מי עושה ריסרץ'? מי כותבת סטוריז? ומה קורה כשאין הסכמה? איך עובדים בסינרגיה שהופכת את הניצוצות למוצר הנכון?

ההרצאה תעסוק במערכת היחסים הקריטית בין מנהלי המוצר לאנשי ה- UX. בעיקר נדבר על התחום האפור שבין שני התפקידים. מי עושה מה, מי אחראי על מה, איפה יש חפיפה ומתי לזה או לזו יש את המילה האחרונה.

במהלך ההרצאה דנה ונורית יחלקו את הניסיון שלהן בעבודה יחד – האחת כמנהלת המוצר, והשנייה כאשת ה-UX – במשך כשנה וחצי, על מוצר מורכב בתחום הסייבר. הן יספרו מה עבד להן יותר ואיפה היו חריקות, בתוך סיטואציה ארגונית שאפשרה להן/אילצה אותן לנסות מודלים שונים של עבודה. בהמשך הן יביאו גם מניסיונם של עמיתים ועמיתות מסוגי ארגונים שונים, שיוסיפו את נקודת המבט שלהם על הדינמיקה הזו בין מנהלי מוצר לאנשי UX. הן יסכמו עם המלצות פרקטיות לזוגיות מוצלחת.

לתוכנית יום ההרצאות - כנס UXI Live 2021

דנה כהן בראון

Strategic UX and Product consultant

דנה כהן בראון היא יועצת אסטרטגית לחוויית משתמש ומוצר, עם ניסיון של מעל 20 שנים. דנה עובדת עם סטרטאפים וחברות מבוססות כדי לצור יחד מוצרים שאנשים אוהבים.

דנה פיתחה גישה ייחודית המשלבת הבנה טכנולוגית, מטרות עסקיות וצרכי משתמשים. לדנה ניסיון עשיר בפרוייקטים מורכבים, אפליקציות לקונסיומרס ומערכות עבור משתמשים מקצועיים. בעבר דנה עבדה בתפקידי UX ומוצר שונים בחברות מוצר.

בין לבין דנה היא גם מנטורית פעילה בתוכנית הסטרטאפים השונות של גוגל בעולם, ומנחה סדנאות UX ומחקר משתמשים. דנה היא שותפה מייסדת של WE, קהילת נשות ה-UX  בישראל.

במהלך שלוש השנים האחרונות, דנה מנוודת בעולם עם בנזוגה ושלושת ילדיה. כחלק מהמסע הזה, היא מתגוררת כעת בכפר קטן בדרום ספרד.

נורית פרס

מנהלת מוצר, Harman

נורית פרס היא מנהלת מוצר ותיקה, עם 20 שנות ניסיון בניהול מוצר וחווית משתמש.

את ניסיונה הרב צברה בעבודה על מגוון מוצרים ופלטפורמות, בחברות תוכנה גדולות וקטנות. נורית התחילה באפיון אפליקציות ווב כשאלה החלו לצמוח, התמחתה במערכות SAAS, ניהלה מוצרים מבוססי מפה (GIS), הובילה מוצר Mobile First לאנשי IT וניהלה מוצר שהושקעו בו עשרות שנות אדם של כתיבת אלגוריתמים.

כיום נורית מנהלת מוצר בכירה בחברת Harman המגן על מכוניות מפני התקפות סייבר. בנוסף, נורית היא גם מנטורית בתוכנית Google Developers וב-Product League.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, COM.PLEX 2022?

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים באירוע יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס, תוכלו לפנות לברק דנין דרך דלפק הרישום של הכנס, או במייל [email protected] ותקבלו מענה מהיר.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
בשיתוף פעולה עםCollaborators

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.