דורון פישלר
  • LinkedIn Icon
  • Website Icon

דורון פישלר

מרצה ומגיש הפודקאסט "התשובה"

דורון מספר על עצמו ברגע נדיר של כנות:

"נולדתי בגיל צעיר מאוד. הורי היו זרים לי לחלוטין. בשל תופעה תורשתית נולדתי עם כבד אחד בלבד, אם כי מספר הריאות שלי גדול מהממוצע. נוסף לכך, מיד לאחר לידתי התגלה שאני סובל ממצב שגורם לי להזדקן בכל רגע ורגע. בגיל שנתיים הייתי כבר מבוגר יותר ממרבית הילדים בגילי. יכולותי השכליות והקוגניטיביות היו מוגבלות ביותר, ונזקקתי לעזרה אפילו בביצוע מטלות בסיסיות במשך השנים הראשונות לחיי. בהמשך מצבי השתפר, ובגיל שלוש הרופאים ציינו שמיומנות השפה שלי עולה על זו של 98% מהשקנאים בגילי. בילדותי המאוחרת עברתי טראומה שגרמה לכל חמש השנים הראשונות לחיי להימחק מזכרוני כמעט לחלוטין. המדע עדיין לא יודע להסביר את התופעה במדויק.

מאז שאני זוכר את עצמי נמשכתי למרכז כדור הארץ. חלמתי על היום שבו אהיה ראש הממשלה ושעגבניות יוצאות למלחמה נגד עוגיפלצת רק שהיו לו ידיים של טי-רקס.

כיום אני מבוגר משהייתי אי פעם, ואני חושש שהמצב רק הולך ומחמיר. צר לי לומר, אך מדע הרפואה עוד לא מצא תרופה למצבי ואני חושש שמותי המתקרב הוא ודאי."

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים באירוע יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס, תוכלו לפנות לברק דנין דרך דלפק הרישום של הכנס, או במייל [email protected] ותקבלו מענה מהיר.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor
בשיתוף פעולה עםCollaborators

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.