כבר ממשיכים, עוד רגע...

בנייה וניהול של צוותי עיצוב

 • 14.05.2023
 • 09:00-16:15
 • MyCampus, בני ברק
נותר רק כרטיס אחד

צוותי עיצוב בעלי יכולות גבוהות צריכים להיות בנויים על בסיס יסודות חזקים הכוללים בין השאר, הגדרת תהליכי עבודה ברורים, ערכים, מטרות ומבנה נכון. כאשר אלו מנוהלים ומוגדרים בצורה נכונה, הם מאפשרים למעצבים ומעצבות בצוות לצמוח ולעשות עבודה משמעותית.

כמנהלי ומנהלות עיצוב אנו ממלאים תפקיד מכריע בחיפוש ומציאת אתגרים מוצריים וניסוח המטרות. באחריותנו להגדיר את היעדים העיצוביים, לקדם ולפתח את הקריירה של הצוות ולהבטיח שתהליך העיצוב יתנהל בצורה חלקה ויעילה ברחבי החברה.

במהלך הסדנה תקבלו מיומנויות, כלים, וידע שיעזרו לכם בתפקיד הניהולי שלכם באמצעות הרצאות, תרגולים מעשיים, ומקרי בוחן מהעולם האמיתי, המבוססים על הנסיון העשיר של עדי כמנהל עיצוב ומנטור של מנהלי ומנהלות עיצוב שהוא ניהל ומנהל.

בסדנה תלמדו על:

 1. בניית צוות עיצוב – תהליך ראיונות והגדרת המבנה
  בניית הצוות להצלחה ארוכת טווח, על ידי הגדרה ברורה של תפקידים ותחומי אחריות. הבנה והגדרה של הכישורים הדרושים בצוות שלכם, זיהוי התפקידים הנכונים, והגדרת כלים ותהליך ראיונות שנותנים לך את ההבנה הטובה ביותר אודות המועמדים שלכם.
 2. בניית תהליכים יעילים
  נדון בחשיבות של תהליכי פגישות, תהליכי ביקורות (DESIGN REVIEWS), ונספק טיפים ושיטות עבודה מומלצות לניהול פגישות אפקטיביות. לדוגמא: קביעת אג׳נדה ברורה, הגדרת כללי יסוד, לייצר מודל תקשורת אפקטיבי המניע לפעולה ועוד.
 3. הגדרת יעדים וציפיות
  הגדרת יעדים מדידים וציפיות ברורות התואמים למבנה הארגון ולצרכים שלו. נלמד איך בונים תוכנית קריירה, מגדירים אבני דרך, ועוקבים אחר ההתקדמות המקצועית.
 4. תקשורת ושיתופי פעולה רוחביים בחברה
  תקשורת ושיתוף פעולה יעיל כחלק מתהליך המוצר, הכולל צוותי פיתוח ומוצר, ותקשורת עם הנהלה בכירה.
עדי בינדר

עדי בינדר

Product Design Director, Meta

עדי בינדר, דירקטור עיצוב מוצר בחברת Meta, ומוביל את פונקציית העיצוב של החברה בישראל. 

במשך 17 שנות ניסיון, עדי תפקד כמעצב ומנהל בארגונים בגדלים שונים, מחברות סטארט אפ קטנות ועד חברות גלובליות וארגונים גדולים. בעבר, עדי ניהל את צוות העיצוב של חברת MOOVIT, ייסד את שיטת העיצוב FIBO Design System, והיה מרצה במכללת שנקר.

 

Would you like to retire lettuce on us? 😉

רוצה לפרוש עלינו חסות?

בשיתוף פעולה עם Collaborators
הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, COM.PLEX 2024?