כבר ממשיכים, עוד רגע...

לפעמים כדי להגיע לתוצאות הכי טובות, צריך לעשות שינוי בסביבה, לצאת מהמסגרת הרגילה ולחוות משהו אחר: להיחשף לרעיונות חדשים, אנשים אחרים, מקומות שונים. כשאתם משתתפים בכנס – זה בדיוק מה שאתם עושים. אתם נותנים לעצמכם הזדמנות לצאת מהיום-יום השגרתי וללמוד דברים חדשים.

השתתפות ב-UXI Live 2023 תאפשר לכם לשבור את השגרה ולהיחשף לרעיונות ואנשים חדשים.

"בעיניי הנכס הגדול ביותר של הכנס הזה, הוא ריכוז של חברה מעוררי השראה, שגורמים לך, בטירוף היומיומי שאנחנו חיים בו, לעשות רגע לחשוב קצת בכיוונים אחרים ולחשב מסלול מחדש. החשיפה לכל כך הרבה אספקטים מעוררי חשיבה יצירתית, חקירה וסקרנות זה כיף גדול. תודה למארגני הכנס והספונסרים, היה מצוין!"

יפעת גרייבסקי, מנהלת מוצר, Radware
השתתפה ב-UXI Live 2022

למה לבחור דווקא באירוע הזה?

ללמוד מאנשי ונשות מקצוע מנוסים

מעל לכל, מדובר בכנס מקצועי, עם תכנים מקצועיים בלבד. המשמעות היא שאתם מקבלים כנס ברמה בינלאומית, מעשיר, מעורר השראה שהמרצים בו יעשו מאמץ גדול כדי ללמד אתכם, ולא כדי למכור לכם משהו.

אנחנו מכוונים את המרצים לתת כמה שיותר ערך מעשי, יישומי, בכל הרצאה – כלים שהמשתתפים יוכלו לקחת חזרה לעבודה היום-יומית. אנחנו מקפידים על זה גם בבחירת ההרצאות וגם בתהליך ההכנה. המטרה שלנו היא שתצאו עם ידע פרקטי שישמש אתכם כבר ביום שאחרי הכנס.

אנחנו משקיעים מאמץ משמעותי בכל המרצים בכנס, כדי לוודא שאתם מקבלים תכנים מעולים ומצגות מהוקצעות. רוב המרצים מגיעים מ"השטח” וכדי להביא אותם לרמת הרצאה גבוהה ולתוכן ממוקד, אנחנו עושים איתם עבודת הכנה משמעותית. יש לנו צוות מקצועי ומיומן באימון מרצים. 

"היה mind blowing!!! היו הרצאות מעולות. ניכר שהושקעה מחשבה בבחירת ההרצאות ורמת ההפקה של כל היום הייתה אדירה. פעם ראשונה שלי בכנס ובהחלט לא אחרונה. המחברות עם הסיכומים זו הברקה."

יובל, אלביט
השתתף ב-UXI Live 2022

ללמוד מעמיתים ועמיתות למקצוע

רוב המשתתפים באירוע יהיו כאלה שנמצאים בתחום ה-Design או בניהול Designers כבר כמה וכמה שנים. הם כבר יודעים את הבסיס וגם הרבה מעבר לכך – הם רוצים לשפר את היכולות שלהם מעבר לזה ובאים לכנס בדיוק בשביל זה.

אנחנו מבינים שהרצאות, גם אם הן מגיעות מאנשי מקצוע מאוד מנוסים כפי שאנחנו מביאים, לא יכולות לתת מענה מלא לכל השאלות שיש למשתתפים, ולסיטואציה הייחודית שהם מגיעים ממנה. זו הסיבה שמבנה הכנס מתוכנן כך שהמשתתפים יוכלו לפגוש אחד את השני כמה שיותר וללמוד אחד מהשני, מהנסיון הספציפי שיש למשתתפים.

"חווית משתמש מעולה לאורך כל הדרך – לפני, תוך כדי ואחרי. עבודה נהדרת על הכנס!"

מאיה אטשטיין, Product and service designer, Sanga
השתתפה ב-UXI Live 2022

אבל מה אם הבוסית אומרת ש…

"הכנס יקר לנו מדי כרגע"

תחשבו על זה בתור השקעה: בידע, ביכולות, ברשת קשרים (ולא כהוצאה). זו לא רק השקעה בך, אלא השקעה בכל הצוות שעוסק בתכנון ויצירת המוצר, בגלל שתחלקו את התוכן והתובנות מהאירוע עם כולם. להיות מעודכנים בידע ובשיטות העבודה אומר גם להיות צעד לפני המתחרים שלכם ולהיות במקום שמוביל את השוק, במקום להשאר מאחור.

"תודה על כל ההשקעה – היא ניכרת ולא מובנת מאליו. תכנים מאוד איכותיים ואווירה טובה מאוד."

אורטל, Product Designer
השתתפה ב-UXI Live 2022

"איך את יודעת שהכנס בכלל שווה את ההשקעה?"

אנחנו מארגנים כנסים לתחום ה-Design בישראל משנת 2010 וזה הכנס ה-19 שאנחנו מארגנים. יש לנו קהל קבוע שחוזר שוב ושוב לאירועים שלנו כי הוא מעריך את המחויבות שלנו לאיכות גבוהה, גם בתכנים המעניינים, גם בקהל המעניין וגם בהפקה המדויקת.

"רוב ההרצאות היו מעולות, מעניינות ומעשירות מאוד, אהבתי מאוד גם את המחברות עם הסיכומים מובנים בפנים  – זה רעיון מדהים שהלוואי והיה מיושם בכל כנס."

חן
השתתפה ב-UXI Live 2022

כך זה נראה בכנס האחרון

כך נראה כנס UXI Live 2022, שהתקיים ב-6.3.2022.
נתראה באחד במאי?

צריכים עוד דרכים לשכנע את הבוס?

בהצלחה!

וכשאתם מוכנים ומוכנות להצטרף לכנס…

Would you like to retire lettuce on us? 😉

רוצה לפרוש עלינו חסות?

בשיתוף פעולה עם Collaborators

הרשמו לעדכונים

מלאו את המייל שלכם כדי לקבל בדיוק את המידה הנכונה של עדכונים ותכנים סופר מעניינים.
אנחנו לא דושים, בחיים לא נעביר את הפרטים שלכם לאף אחד
נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה
עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות.
שיהיה לך יום נפלא!

מאז 2010 ועד היום ברק דנין (AKA דנין טכנולוגיות) יזם עשרות כנסים מבוססי תוכן, אירח מאות הרצאות מקצועיות לקהל מנוסה ונתן במה למרצים המובילים בתחומם. UXI Live הוא הכנס הראשון והוותיק ביותר שלנו, ואליו נוספו COM.PLEX לדיזיין של מערכות מורכבות ו-PM Live לניהול מוצר SaaS.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, COM.PLEX 2024?