כבר ממשיכים, עוד רגע...

Through the Looking-Glass ומה הילדים שלנו ימצאו שם: אתגרים ב-UX לילדים עם טכנולוגיות XR

טכנולוגיות מסוג XR) Extended Reality) הן הנושא החם עכשיו והן עומדות לשנות ולהרחיב את תפיסת המציאות שלנו, לכן השילוב שלהן גם בעולמם של הילדים הוא בלתי נמנע. האם המשתמשים הצעירים מוכנים למוצרים מסוגים אלה? איך רצוי שילדים יחוו טכנולוגיה חדשה? האם אנחנו מעמיסים עליהם רגשית וקוגניטיבית או עוזרים להם לפתח מיומנויות חדשות?

בהרצאה ענבל תספר על ההתמודדות שלה כמעצבת וחוקרת חוויית משתמש במוצרים לילדים עם טכנולוגיות XR, ותציג מניסיונה, כיצד יש לאפשר חוויה אופטימלית ומאוזנת עבור המשתמשים הצעירים. היא תדון גם על האחריות האתית שיש לנו, המעצבים, בתוך כל זה (רמז: היא מאוד משמעותית).

ענבל ורמוס

ענבל ורמוס

Product Designer @dueto & D4CR TLV member

ענבל היא מעצבת מוצר, חוקרת UX ומאיירת בוגרת בצלאל. היא שואפת ללמוד ולחקור את מערכת היחסים בין האדם לטכנולוגיה ולאחד בין עולמות תוכן שונים להפקת תוצרים חדשים. במהלך עבודתה בחברת Inception XR, חקרה ועיצבה את חוויית המשתמש עבור מוצרים דיגיטליים לילדים המבוססים על טכנולוגיית XR. במסגרת תפקידה נחשפה למשמעויות שיש למוצרים מסוג זה על ילדים, מה שהוביל אותה להיות ממקימות הסניף המקומי (TLV) של Designing for Children Rights, עמותה עולמית ללא מטרות רווח המקדמת שילוב זכויות ואתיקה לילדים בתהליכי העיצוב והתהליכים העסקיים ופיתוח של מוצרים ושירותים ברחבי העולם.

ענבל מתנדבת פעילה בקהילת We Women Experience שמקדמת נשים העוסקות במקצועות ה-UX; וגם מנהלת שותפה בקהילת FemTechIL, קהילה מקצועית שמטרתה קידום פתרונות טכנולוגיים וחדשנות עבור נשים. כמו כן, אוטודידקטית בלימודי החלקה על גלגיליות (ורודות) ו- Outdoorsy מושבעת בסופי שבוע.

חסות ראשית Main Sponsor
חסות זהב Gold Sponsor
חסות כסף Silver Sponsor
בשיתוף פעולה עם Collaborators

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.
לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים
נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה
עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות.
שיהיה לך יום נפלא!

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.