כבר ממשיכים, עוד רגע...

פרופ' אמיר עמדי

פרופ' אמיר עמדי

פרופ' אמיר עמדי

Founding Director, מכון ברוך איבצ'ר למוח, קוגניציה וטכנולוגיה

פרופ' אמיר עמדי הוא חלוץ במחקרי אינטגרציה בין חושית ופלסטיות בין מערכות במוח. מאז סיום הדוקטורט שלו בחישוביות עצבית והדמיה מוחית, הוא זכה בעשרות פרסים בינלאומיים, פיתח טכנולוגיות ופטנטים בהשראת מחקרי מוח ופרסם למעלה מ-100 מאמרים ופרקים מקוריים בספרים שצוטטו למעלה מ-10,000 פעמים והוא נבחר לאחד מ-100 בעלי חזון בפרויקט מורשת איינשטיין. הוא היה בעבר מורה לנוירולוגיה בבית הספר לרפואה בהרווארד ופרופסור באוניברסיטה העברית ובאוניברסיטת סורבון בפריז.

בשנים האחרונות פרופ' אמיר עמדי הקים ומוביל את מכון ברוך איבצ'ר למוח, קוגניציה וטכנולוגיה, ואת מרכז רות ומאיר רוזנטל להדמיית מוח, שניהם באוניברסיטת רייכמן. המכון של פרופ' עמדי ייחודי במתודולוגיה שלו: מחד גיסא הוא חוקר את המנגנונים העומדים בבסיס האופן שבו החושים נתפסים ומשולבים במוח מבחינה מדעית, ומאידך שואף לפרוץ מ"מגדל השן" לניצול הידע שנרכש לטובת אנשים והאנושות. אחת ההתמקדויות הנוכחיות של המכון היא שימוש בטכנולוגיות רב-חושיות שפותחו במכון, כגון חוויות תלת מימדיות, טכנולוגיות לבישות ועוד להגברת הנוירו-וולנס ושיפור בריאות הנפש. בין מטרות המחקר והפיתוחים: שיפור שמיעה דרך טכנולוגיות מגע מרחבי, הפחתת חרדה, השראת רגיעה, הפחתת כאב כרוני ועוד. המכון חוקר גם את הבסיס המוחי וההשפעות העצביות של כל החוויות והטכנולוגיות. זה חשוב יותר מתמיד כיוון שהקשר בין בריאות נפשית ופיזית למחלות הוא דו-כיווני, והקשר בין גוף, מוח ונפש ברור יותר כעת מאי פעם.

חסות ראשית Main Sponsor
חסות זהב Gold Sponsor
חסות כסף Silver Sponsor
בשיתוף פעולה עם Collaborators

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.
לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים
נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה
עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות.
שיהיה לך יום נפלא!

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.