כבר ממשיכים, עוד רגע...

מי הזיז את הגבינה (הירוקה) שלי: ה-redesign שלנו ותובנות מהדרך

השקת מוצר מחדש הוא תמיד תהליך מעמיק, מרתק ומרגש. הסיפור נהיה מורכב יותר כשמדובר במוצר מבוסס עם ממשק אהוב ואינטואיטיבי, וקרוב ל-100K לקוחות משלמים. נטלי ולימור, Product Manager ו-Head of design משתפות בסיפור העיצוב מחדש של מערכת חשבונית ירוקה: איך ממוצר שהוא Feature Centered עבר הפוקוס למשתמשים עצמם, איך התגבשו הצוותים ושיטות העבודה ומה למדו בדרך (הקשה).

ההרצאה תיתן כלים פרקטיים, המלצות ותובנות לעבודה בפרויקטים דומים: זיהוי הצורך בשינוי (או למה בכלל לתקן מה שלא מקולקל?), פיצוח שלבי עבודת ה-Redesign: על מה שומרים, ממה נפרדים ומה מחדשים. בחירת דרך לניהול השינוי והתיווך שלו פנימה והחוצה, והכי חשוב – איך מייצרים מצפן שישמור על החיבור הרגשי של הלקוחות למערכת.

לימור פרץ סמיה

לימור פרץ סמיה

Head of Design, חשבונית ירוקה

מעצבת עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה ולב שנמצא בעיצוב חוויית משתמש.ת. לעיצוב ממשקים הגיעה אחרי דרך שהתחילה בעיצוב טקסטיל, המשיכה לעיצוב גרפי והתפתחה בטבעיות לאפיון ועיצוב מוצרים. לאורך השנים ניהלה סטודיו עצמאי וליוותה חברות וסטארטאפים מתחומים שונים משלב הרעיון ועד הפיתוח. בשבע השנים האחרונות מעצבת את מוצרי חשבונית ירוקה, הקימה סטודיו פנימי בחברה וכיום משמשת כ-Head of Design.

בעלת חיבה עמוקה לעצמאים באשר הם, עם חלום לוחמני למגר את תרבות השוטף +. לאחרונה סיימה לימודי אוצרות לעיצוב ובין לבין אפשר למצוא אותה משוטטת בגלריות או על הסאפ בים, תלוי במצב הרוח והגלים.

נטלי אורבך

נטלי אורבך

Sr. Product Manager, חשבונית ירוקה

נטלי מגיעה מעולם חוויית המשתמש, ומביאה איתה נסיון עשיר באפיון וניהול מוצר. בשנה האחרונה מובילה את פרויקט הדגל של חשבונית ירוקה לעיצוב מחדש של המערכת. לפני שצללה לפינטק עסקה בפיתוח למידה מתוקשבת לבתי ספר עם Time to Know ולאחר מכן ניהלה את מוצר החניונים בפנגו – כך שכנראה אין בקהל מישהו שלא היה לקוח שלה.

בזמנה הפנוי נטלי אוהבת לבשל (אבל לא לשטוף כלים), לעשות המון פילאטיס (או לפחות לכתוב את זה ב-Bio), ובעיקר להיות אמא לשני מתוקים.

חסות ראשית Main Sponsor
חסות זהב Gold Sponsor
חסות כסף Silver Sponsor
בשיתוף פעולה עם Collaborators

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.
לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים
נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה
עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים, משרות והפתעות אחרות.
שיהיה לך יום נפלא!

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.