לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

מה אפשר ללמוד ממשחקים על חוויית משתמש?

יום ב' | מסלול Designer
דורי אדר

במהלך 45 השנים האחרונות הפכה תעשיית המשחקים הדיגיטליים מנישה קטנה של מהנדסים, לתעשיית הבידור הרווחית בעולם. אגב, כך משחקים דיגיטליים סללו את הדרך לכל מה שאנחנו יודעים היום על הקשר בין אדם למכונה דרך ממשק משתמש. בהרצאה ישתף דורי את הקהל בחמישה עקרונות בסיס מעולם המשחקים הניתנים ליישום בכל מוצר דיגיטלי באשר הוא. נלמד כיצד אלמנטים של מזל ויכולת, עובדים בכפיפה אחת כדי ליצור חוויית משתמש דביקה.

איך מוצאים תנאי ניצחון בכל יישום? ואיך מנתחים ומשלבים מכניקות משחק במוצרים שונים? על אלה ועקרונות נוספים – בהרצאה של דורי.

דורי אדר

דורי אדר

מייסד, Hands on Games

דורי אדר הוא אוונגליסט של משחקים ומייסד בית הספר לעיצוב משחקים Hands on Games. בנוסף לבית הספר דורי הוא מעצב משחקים עצמאי, מדריך צוותי חוויית משתמש ומוצר בחברות ודובר בכנסים (TEDx, Pecha Kucha). בעברו ניהל את הקריאייטיב של חברת TabTale והוביל את תחום המשחוק במטיפיק.

זה הוא הכנס ה-12 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות מדיה
Media Sponsor