לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

לחבר את המציאות והיצירתיות בבניית מוצר חדש, ולצאת מזה בחיים

יום ב'
אנדרי אוברוצקי

בעולם האמיתי אנו תמיד נחושים לגבש תהליכי עבודה מובנים, לפי הספר. אך אם המציאות היומיומית מאפשרת לנו לבצע זאת? רוב הזמן, שלא כמו בעולם האקדמיה ובמעבדה, המציאות הזו טורפת את הקלפים ואנו צריכים להסתגל לשינויים, לזוז מהר ולבנות מוצר חדש (ומצוין) לפי דרישות השוק המתעדכנות באופן בלתי פוסק.

בהרצאה זו נבין כיצד לעצב, לאפיין ולנהל פיתוח של מוצר חדש בתוך חברה שנמצאת בתנועה מתמדת ופועלת במלוא המרץ, איך להתמודד עם האתגר לגשר בין החלומות למציאות, ונענה על השאלה המסקרנת ביותר: איך ניתן לחבר בין פרגמטיזם ויצירתיות, ולצאת מזה בחיים.

אנדרי אוברוצקי

אנדרי אוברוצקי

Head of UX & Design, MyHeritage

אנדרי התחיל את דרכו כמורה לכימיה ואף עבד כמתכנת. מכיוון שתחום העיצוב תמיד בער בו, החליט בשלב מסוים שהייעוד שלו הוא להתפתח ולפעול בתחום הקראייטיב. מאז, כבר למעלה מ-12 שנים אנדרי מוביל ומנהל צוותים ופרויקטים בתעשיית העיצוב, ובין נקודות הציון בקריירה שלו ניתן למנות פרויקטים קריאטיביים עבור יס, בנק דיסקונט, רשות שדות התעופה, קופת חולים מאוחדת ועוד.

בתהליכי העבודה שלו אנדרי מנסה לשלב ידע ורציונל מדעי יחד עם גמישות מחשבתית וספונטניות קריאטיבית. בפרויקטים בהם הוא מעורב, אנדרי תמיד מחפש אחר נקודות המפגש בין טכנולוגיה לעיצוב, תוך כדי מתן חופש ביטוי עיצובי לצוות איתו הוא עובד.

MyHeritage היא אחת מחברות ההייטק הצומחות בישראל, המתמחה בשימור ומחקר של היסטוריה משפחתית ולאחרונה החלה לשלב בדיקות DNA.

זה הוא הכנס ה-12 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות מדיה
Media Sponsor