לפעמים כדי להגיע לתוצאות הכי טובות, צריך לעשות שינוי בסביבה, לצאת מהמסגרת הרגילה ולחוות משהו אחר: להיחשף לרעיונות חדשים, אנשים אחרים, מקומות שונים. כשאתם משתתפים בכנס, בין אם הוא און-ליין או בעולם הפיזי, זה בדיוק מה שאתם עושים. אתם נותנים לעצמכם הזדמנות לצאת מהיום-יום השגרתי וללמוד דברים חדשים.

השתתפות ב-Design Leadership Live 2020 תאפשר לכם לשבור את השגרה ולהיחשף לרעיונות ואנשים חדשים.

"אחד הכנסים ה-טובים. גם בתוכן וגם בכמות האנשים. רעיון מעולה להפריד leaders ודיזיינרים. תוכן ממוקד שמביא ערך ממוקד."

משתתף אנונימי
השתתף ב-UXI Live Leadership Day, 2020

למה לבחור דווקא באירוע הזה?

ללמוד מאנשי ונשות מקצוע מנוסים

מעל לכל, מדובר בכנס מקצועי, עם תכנים מקצועיים בלבד. המשמעות היא שאתם מקבלים כנס ברמה בינלאומית, מעשיר, מעורר השראה שהמרצים בו יעשו מאמץ גדול כדי ללמד אתכם, ולא כדי למכור לכם משהו.

אנחנו מכוונים את המרצים לתת כמה שיותר ערך מעשי, יישומי, בכל הרצאה – כלים שהמשתתפים יוכלו לקחת חזרה לעבודה היום-יומית. אנחנו מקפידים על זה גם בבחירת ההרצאות וגם בתהליך ההכנה. המטרה שלנו היא שתצאו עם ידע פרקטי שישמש אתכם כבר ביום שאחרי הכנס.

אנחנו משקיעים מאמץ משמעותי בכל המרצים בכנס, כדי לוודא שאתם מקבלים תכנים מעולים ומצגות מהוקצעות. רוב המרצים מגיעים מ"השטח” וכדי להביא אותם לרמת הרצאה גבוהה ולתוכן ממוקד, אנחנו עושים איתם עבודת הכנה משמעותית. יש לנו צוות מקצועי ומיומן באימון מרצים. 

"שאפו על הארגון, התוכן והאיכות שמצליחים להפתיע מידי שנה ולשמור על רמה גבוהה. תודה!"

ליאורה ברייטמן, Senior UX Designer, Radware
השתתפה ב-UXI Live Leadership Day, 2020

ללמוד מעמיתים למקצוע

רוב המשתתפים באירוע יהיו כאלה שנמצאים בתחום ה-Design או בניהול Designers כבר כמה וכמה שנים. הם כבר יודעים את הבסיס וגם הרבה מעבר לכך – הם רוצים לשפר את היכולות שלהם מעבר לזה ובאים לכנס בדיוק בשביל זה.

אנחנו מבינים שהרצאות, גם אם הן מגיעות מאנשי מקצוע מאוד מנוסים כפי שאנחנו מביאים, לא יכולות לתת מענה מלא לכל השאלות שיש למשתתפים, ולסיטואציה הייחודית שהם מגיעים ממנה. זו הסיבה שמבנה הכנס מתוכנן כך שהמשתתפים יוכלו לפגוש אחד את השני כמה שיותר וללמוד אחד מהשני, מהנסיון הספציפי שיש למשתתפים.

"הרגשתי שכל ההרצאות היו רלוונטיות עבורי וסיפקו אפיקי חשיבה חדשים ותובנות מעניינות. המפגשים בקבוצות קטנות הם הברקה. הם גרמו למשתתפים להיות הרבה יותר מעורבים, תרמו לנטוורקינג וגם שילבו כלים פרקטיים – שזה ערך נהדר לכנס כזה."

סיוונה, UX Expert
השתתפה ב-UXI Live Leadership Day, 2020

שיחות בקבוצות קטנות

כפי שבוודאי שמתם לב בתוכנית הכנס, אחרי כל הרצאה יש מפגש בקבוצות קטנות. במפגשים האלה כל הקהל בכנס יחולק לחדרים וירטואליים כשבכל "חדר" יש 4-8 אנשים.

המחשבה מאחורי בניית התוכנית בצורה הזו היא שמצד אחד בכל כנס, ובוודאי בכנס וירטואלי, קשה לייצר שיחה אמיתית ומעמיקה רק בזמני ההפסקות; מצד שני, עבור אנשי מקצוע מנוסים, הרבה מהידע המעמיק והרלוונטי ביותר מגיע דווקא מתוך שיחה ושיתוף נסיון עם עמיתים.

באופן טבעי, באירוע כזה יש המון עמיתים שאפשר ללמוד מהם, ולכן החלטנו לאפשר למשתתפים ליהנות מכל העולמות: לשלב הרצאות בשיחות בקבוצות קטנות. השיחה בקבוצה קטנה מאלצת את המשתתפים לצאת מאיזור הנוחות, לשים את עצמם על הבמה (הקטנה…) וכך גם לעזור לאחרים ולתת להם מהנסיון שלהם, וכמובן גם לרכוש ידע מנסיונם של המשתתפים האחרים.

"הכמות הקטנה יותר והשיחות בקבוצות קטנות שידרגו את היום הזה"

משתתף אנונימי
השתתף ב-UXI Live Leadership Day, 2020

אבל מה אם הבוסית אומרת ש…

"הכנס יקר לנו מדי כרגע"

תחשבו על זה בתור השקעה: בידע, ביכולות, ברשת קשרים (ולא כהוצאה). זו לא רק השקעה בך, אלא השקעה בכל הצוות שעוסק בתכנון ויצירת המוצר, בגלל שתחלקו את התוכן והתובנות מהאירוע עם כולם. להיות מעודכנים בידע ובשיטות העבודה אומר גם להיות צעד לפני המתחרים שלכם ולהיות במקום שמוביל את השוק, במקום להשאר מאחור.

"מברך על השינוי, החייה מחדש את האמון שלי בללכת לכנסים, גם הפילוח הטבעי שנוצר בין אנשים עם נסיון בסדרי גודל דומה נתן משמעות אמיתית לשיחות, יותר מסתם החלפות ריקות."

משתתף אנונימי
השתתף ב-UXI Live Leadership Day, 2020

"איך את יודעת שהכנס בכלל שווה את ההשקעה?"

אנחנו מארגנים כנסים לתחום ה-Design בישראל משנת 2010 וזה הכנס ה-15 שאנחנו מארגנים. יש לנו קהל קבוע שחוזר שוב ושוב לאירועים שלנו כי הוא מעריך את המחויבות שלנו לאיכות גבוהה, גם בתכנים המעניינים, גם בקהל המעניין וגם בהפקה המדויקת.

"מאורגן למופת. שאפו ברק והצוות. מחכה כבר לשנה הבאה ואז ארכוש לכל הצוות. תודה רבה"

משתתף אנונימי
השתתף ב-UXI Live Leadership Day, 2020

כך זה נראה בכנס ה-Leadership האחרון

כנס UXI Live, יום ה-Leadership, ב-24.2.2020

צריכים עוד דרכים לשכנע את הבוס?

בהצלחה!

וכשאתם מוכנים להצטרף לכנס…

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים באירוע יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס, תוכלו לפנות לברק דנין דרך מערכת הצ'אט בכנס ותקבלו מענה מהיר.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.