רוצים לשמוע עוד על נתינת חסות לכנס? פנו אלינו: [email protected]
או בטלפון 054-8080100 (ברק).

אל כנסי UXI Live מגיעים כל שנה מעל 1,000 מומחי ומנהלי UX, UI, עיצוב וניהול מוצר. הם שבים וחוזרים אלינו כל שנה בזכות הערך המקצועי והתוכן האיכותי. בנוסף להרצאות של מרצים בכירים ומנוסים, אנו דואגים ללוות מרצים אשר מגיעים מהשטח ולעזור להם לפתח תכנים ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו עושים את זה כבר המון זמן, אבל עדיין מתרגשים כל פעם מחדש. Design Leadsership Live 2020 יהיה הכנס ה-15 שלנו!

את מי תפגשו?
רוב הקהל שמגיע לכנסים שלנו (מעל 80%) מורכב ממעצבי מוצר, מאפייניי UX, מעצבי UI ומנהלי מוצר. מאחר והכנס מכוון לקהל מנוסה יותר, אנחנו מאמינים שרוב מי שיגיעו יהיו Senior Designers, Design Managers ומנהלי/ות מוצר שמנהלים אנשי ונשות Design.

מה תקבלו?
אנחנו מציעים חשיפה רחבה לפני, במהלך ואחרי הכנס דרך מספר רב של ערוצי שיווק. זו הזדמנות מעולה להציג את עצמכם לקהל שצמא לגלות פתרונות חדשים ויישמח להכיר גם אתכם. נשמח להציע לכם מגוון של חבילות חסות במחירים שונים.

רוצים לשמוע עוד על נתינת חסות לכנס?
פנו אלינו: [email protected] או בטלפון 054-8080100 (ברק).

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים באירוע יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס, תוכלו לפנות לברק דנין דרך מערכת הצ'אט בכנס ותקבלו מענה מהיר.

חסות ראשיתMain Sponsor
חסות זהבGold Sponsor
חסות כסףSilver Sponsor

הרשמו לעדכונים

הרשמו כאן כדי לקבל מאיתנו עדכונים על האירועים הבאים שלנו ותכנים מעניינים שאנחנו מפרסמים מדי פעם.

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את הפרטים שלך לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז מתקיים כנס UXI Live אחד בשנה לפחות.