מי שולח אתכם לכנס? המנהלת שלכם? אחראי הכנסים וההכשרות בחברה?

אם אתם צריכים עזרה בלהסביר להם למה הכנס הזה, הוא בדיוק מה שאתם צריכים כרגע, פשוט תעשו copy+paste לטקסט שאתם צריכים, תתקנו לפי הסגנון שלכם ותשלחו. הנה שלושה סגנונות בקשה שאפשר להתחיל מהם:

לבוסית הרצינית

היי,
ראיתי פרסום בנוגע לכנס בנושא UX שאני חושב שהתכנים בו יכולים ממש לקדם אותנו, ונראה לי שזה ממש חשוב שאני אהיה בו.
למה?

 • כל הכנסים שלהם (זה הכנס ה-16 שהם מקיימים) עוסקים בנושאים הכי חמים בתחום, וזה ככה גם השנה: דיזיין סיסטמס, מחקר, soft skills לדיזיינרז, איך לגדל צוותי דיזיין וכל השאר. נראה לי שההשקעה הקטנה בהשתתפות בכנס יכולה לעזור לנו לפתור הרבה אתגרים ממש בזמן הקרוב, ובעצם לחסוך לנו זמן עבודה וכסף מאוחר יותר.
 • הרבה מהמרצים מגיעים מהחברות הכי גדולות בעולם – אני אוכל ללמוד איך אצלם קיבלו החלטות ואז ליישם אצלנו.
 • התוכן בכנס הזה הוא תמיד מאוד מעשי – הולכות להיות שם הרבה תובנות שמבוססות על ניסיון פרקטי. אני חושב שזו הזדמנות מעולה ללמוד מתוך הניסיון של מישהו אחר.
 • הכנס יתקיים באולם, אבל יהיה שידור חי און-ליין, אפשר לקנות כרטיס למה שרוצים (אבל ברור שכנס באולם יותר מוצלח, אשמח סוף סוף לראות אנשים אחרים וכבר התחסנתי כמובן)

לי זה נשמע ממש מעולה. מה את חושבת? אפשר להזמין כרטיסים? המחיר עכשיו הוא:

 • רק ₪990  ליום ההרצאות  באולם
 • רק ₪600  ליום ההרצאות און-ליין

לבוס הקליל

היי בוס, מה המצב?
תגיד, ראית את הפרסום על הכנס השווה הזה?

שמע, אני חייב ללכת. בעצם, שנינו חייבים ללכת, יחד. זו לא רק תהיה שבירת שיגרה (שאלוהים יודע כמה היא תאוורר אותנו, כמה אפשר להיות בזום?), אבל גם נראה לי שבאמת התכנים שם יהיו מעניינים.
תדמיין את זה – אנחנו מגיעים בבוקר, שותים איזה קפה טוב וכבר נכנסים לסשן של כמה הרצאות. יום שלם של תוכן מרתק, זמן לשנינו להתנתק קצת מהשוטף ולקבל השראה כדי להמשיך בעבודה קדימה. נו מה אני אגיד לך, זה meant to be!!!

בין הרצאות תהיה לנו גם אופציה קצת להתמנגל עם כל התעשייה, ארוחת צהריים וכאלה.

יאללה נו, אתה בפנים? המחיר עכשיו הוא רק ₪990 לכל כרטיס ליום ההרצאות באולם , ואם נחליט אפשר גם ללכת על און-ליין, והמחיר יהיה רק 600.

לבוס הכלכלן

היי, מה נשמע?
תראה, יש כנס UX שנקרא UXI Live בעוד 231 ימים בדיוק. אם אני לא שם, אנחנו מפסידים כסף:

 1. יום ההרצאות בכנס עולה רק ₪990, שזה מחיר מעולה לכנס כזה שהוא ברמה הכי גבוהה שיש, ולא רק בארץ .
 2. אחרי שנכניס את זה להוצאות מוכרות ונוריד את המע”מ, זה בעצם הופך ל-₪846 פחות או יותר.
 3. ביום הזה אני אוכל שם צהריים, שותה שם קפה 3 פעמים, ולא גורם להוצאות במשרד – כבר חסכנו עוד ₪70.
 4. יצא שכל הסיפור עולה לנו כ-₪776. מספיק שאני אקבל שם 2-3 תובנות שהיה לוקח לי להגיע אל כל אחת מהן שעה (אם הייתי חוקר קצת ומחפש תשובות בעצמי), כבר החזרנו את הכסף.
 5. כל זה, ואפילו לא דיברתי על זה שאני אלמד שם עוד מלא דברים ואכיר אנשים מכל התעשייה, מה שיכול להיות שווה לנו אלפי שקלים.
 6. ואם כל זה לא שכנע אותך, אפשר גם ללכת לאותו אירוע באון-ליין, ויעלה לנו רק ₪600 (אבל האמת שזה יהיה קצת מבאס להיות שוב בזום).

בקיצור, יאללה, כמה כרטיסים לקנות?