על מחזורי חיים, תבניות, החלטות והצלחות

עדוא שביט

ההתפתחות המקצועית והעסקית שלנו, המעמד שלנו בארגון, וכמובן המוצרים שאנו עסוקים כל כך באיפיונם ועיצובם – לכולם מחזורי חיים. חלקם מובחנים יותר וחלקם מובחנים פחות. הבנת מחזור החיים, השלב בו אנו נמצאים והאופציות הנובעות מכך יתרום רבות ליכולת שלנו ללהחליט, לנווט ולהצליח.

בשיחה זו עדוא ידון במחזורי החיים הללו, נבחין כיצד מחזורי החיים משפיעים על ההחלטות שלנו, ונבין כיצד לזהות את השלב ובהתאם להתגבר על מכשלות ולאתר את את הפעולות שיקרבו אותנו להצלחה: במוצר, בארגון ובקריירה.

לתוכנית יום כנס Leadership

עדוא שביט

UX Lead, Demisto

עדוא הוא מעצב ומרצה ותיק עם מעל ל-20 שנות ניסיון. הוא לימד ב-HIT וב-Uniq UIומתמחה באפיון ועיצוב מערכות, ובדרכים להפוך אותן לנעימות למראה ולהפעלה. מאמין בהכרת החוקים של עיצוב ואפיון, בעיקר על מנת שנדע היכן כדאי לשבור אותם.

20% הנחה רק עד 31.12

חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים ושאר הנוכחים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

הרשמו לעדכונים

הרשמו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על אירועי חוויית משתמש ועוד

נשמח לקבל ממך כתובת דוא"ל תקינה

לעולם לא נעביר את פרטיכם לאחרים

loader עוד רגע...

תודה על ההרשמה

בהמשך נשלח לך עדכונים מעניינים והפתעות אחרות. שיהיה לך יום נפלא!
UXI Live

כנס UXI Live הוקם כדי לקדם את הידע בישראל בתחום חוויית המשתמש (User Experience – UX). את הכנס יזם ברק דנין, בנובמבר 2009, ומאז 2010 מתקיים כנס UXI Live בכל שנה.