לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video
זום-אין על אוהד רייך – מרצה בכנס UXI Live 2019

אוהד רייך מוביל את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית של בנק יהב כבר מזה כמה שנים, מאז שהקים את תחום הדיגיטל בבנק יהב כחלק מהקמת מערכות הליבה החדשות של הבנק. בהרצאה שלו בכנס, "על אפליקציות לא מהמרים", הוא יספר על התהליך הייחודי שבו תוכננה האפליקציה של הבנק, שמוטיב מרכזי בו היה שילוב הלקוחות ואנליזות בתהליך האפיון.

מה האתגר הכי גדול עליו תדבר בהרצאה שלך?

האתגר הגדול היה בהשקת אפליקציות חדשות בתחום רווי. כיצד מצליחים לייצר חדשנות חווייתית ועיצובית בעולם הבנקאות. הדיגיטל הוא מרכיב חשוב היום בשיקולים לבחירת בנק, והיה לנו אתגר לתת פתרון שיענה לצרכים של מגוון לקוחות בעלי מאפיינים וצרכים שונים.

ההרצאה מיועדת למנהלי שיווק, מנהלי דיגיטל, אנשי UX בכירים, וכל מי שרוצה לעשות תהליך שהוא קצת שונה ומערב את הלקוחות כחלק מהפתרון הטוב ביותר עבורם

מה האתגר הכי גדול שלך ביצירת ההרצאה?

לבחור את הנושא והמהלך שיעביר את המסרים באופן הטוב ביותר. עברנו בבנק הרבה תהליכים ושדרוגים בשנתיים האחרונות, והובלנו תהליך טרנספורמציה דיגיטלית נרחב ומקיף, והיה מאתגר לבחור נושא אחד למיקוד.

מה הדבר הכי מעניין שלמדת בשנה האחרונה?

שחבירה של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, יחד עם "קול הצרכן", מובילים לתוצאות מצויינות. כל אחד בטוח שהוא יודע הכל הכי טוב, אבל רק כשבאמת מצליחים לשלב את כל הגורמים ביחד, אז מקבלים את "הכי טוב".

מה הייתה המלחמה המקצועית הכי גדולה שלך השנה?

הבנק עבר ועדיין עובר טרנספורמציה דיגיטלית נרחבת, היה אתגר גדול להוביל ולבצע מספר פרוייקטים גדולים בדיגיטל במקביל ובטווחי זמן קצרים.

לאיזו הרצאה של מרצה אחר את/ה הכי מחכה בכנס?

להרצאה של מיקי מכלביץ' על התראות. כל היום מנסים לתפוס את תשומת ליבו של הלקוח, וגם הוא מצידו רוצה להיות מעודכן כל הזמן אז יהיה מעניין כיצד מתמודדים היום עם עולם מאתגר במיוחד בתקופה שבה הלקוח מותקף בהתראות מכל הכיוונים.

מה את/ה הכי מקווה ללמוד בכנס?

טיפים ופיצ'רים מעניינים להובלת תהליכי דיגיטל שיניבו ערך ממשי ללקוחות. יש מרצים מצויינים ונושאים מרתקים ואני בטוח שיהיה כנס מעולה!

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, UXI Live 2020?

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor