זום-אין על תמר יחזקאל – מרצה בכנס UXI Live 2019

תמר יחזקאל יודעת שלנחש זה יקר. בתור מאפיינת UX בכירה ואחראית מחקר משתמשים באוטודסק, היא אחראית על מזעור הניחושים והטמעת תהליכי עבודה שמשלבים מידע מבוסס ומאפשרים להסתכל על המוצר לאורך ולרוחב. בהרצאה שלה בכנס UXI Live, תמר תשתף בשיטות שלה לשילוב מחקר כחלק מתהליך העבודה גם אם אין בצוות חוקרי משתמשים ועוד הרבה תובנות חשובות על צוות המוצר. 

יו תמר! אז מה האתגר הכי גדול עליו תדברי בהרצאה שלך?

אדבר על האתגר לשלב ולידציות עם משתמשים כחלק מתהליכי הפיתוח. איך לנחש פחות, להקשיב יותר ולרוץ עם Lean UX Research. איך כשכולם רוצים ומאמינים במחקר משתמשים זה עדיין לא קורה, איך מתחילים בכל זאת ליישם את השיטה.

עבור מי ההרצאה שלך תוכל לתרום הכי הרבה?

למי שעובד כחלק מצוות מוצר, מעצבים, מאפיינים ומנהלי צוותים שרצים מהר בין ספרינט לספרינט של פיתוח ועדיין שואלים את עצמם איך אפשר לשלב יותר מידע ממשתמשים.

מה האתגר הכי גדול שלך ביצירת ההרצאה?

אה… תמיד מקווה לסקרן ולעניין, בעיקר להצליח להעביר את התהליך שעברנו בשנה האחרונה יחד בצוות, בשילוב עם כלים פרקטיים.

מה הדבר הכי מעניין שלמדת בשנה האחרונה?

מעצם השאלה כבר יש לי FOMO ;) ואם אני צריכה לבחור אז, שמה שלא נמצא בפוקוס כנראה שגם לא יקרה בקרוב. אם זה חשוב, לדעת איך להכניס את זה לפוקוס. אז בשביל זה לדעת לדבר עיצוב וחוויה בשפה של כולם, כדי לרתום שותפים לדרך, אחרת הכל הרבה פחות כיף.

מה הייתה המלחמה המקצועית הכי גדולה שלך השנה?

להסתכל על מוצר מזוית אחרת. כלומר, לקחת הסתכלות אורכית על המוצר מזוית פיתוח ולשלב בשיח את זוית החוויה שמתנהלת לרוחב. להסתכל במקביל בצורה רחבה ונקודתית על מה אנחנו מנסים לפתור עבור המשתמשים. לחוויה יש הרבה השפעות בנוסף לנקודות המגע עם המוצר ולהצליח לשלב את האמפתיה למשתמשים מתוך מידע אמיתי. כי ברגע שהבנו איזה בעיה אנחנו מנסים לפתור ולמה אז, האמפתיה, החוויה והעיצוב, באמת יכולים לקבל מקום ולהיות מתורגמים למספרים.

מה הטיפ הכי טוב שקיבלת השנה?

כשישבה מולי מנהלת העיצוב הבכירה של הארגון עם כוס קפה ביד ואמרה לי "You know what, just do it and the rest will follow"
אני מודה שבהתחלה זה עיצבן אותי ונשמע לי כמו חיבור של סלוגן ושיר יחד. אבל כמה שזה פשוט זה, זה גם היה נכון. אין צורך לחכות לתהליכים גדולים שיקרו, לפעמים צריך להתחיל במקביל ולהתקדם משם.

לאיזו הרצאה של מרצה אחר את הכי מחכה בכנס?

מממ.. קלישאתי אבל קשה לי לבחור. בטח ארצה לשמוע את ההרצאה של מיקי מכלביץ׳ על התראות ותום אבן על אפקט ה-nudge.

מה את הכי מקווה ללמוד בכנס?

להתעדכן. תמיד מעניין אותי לראות איך באזוורדס ומושגים בתחום מתורגמים לעשייה במקומות אחרים ודיסיפלינות, על ידי אנשים שונים. למרות שהאתגרים בסופו של דבר דומים.

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor