לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

אריאל קדם - 2018
אחת המטרות המרכזיות של UXI, ארגון חוויית משתמש ישראל, היא לתת במה לכל מי שחוויית משתמש היא חלק מעולמו, להעשיר את קהילת ה-UX וללמד מנסיונו או מנסיונה. אנחנו רוצים להזמין אתכם להציע הרצאות לכנס השנתי שלנו, UXI Live 2019, הכנס ה-13 שאנחנו מקיימים.

הכנס יעסוק בכל מה שמעסיק אנשי מקצוע בתחום ה-UX ובתחומים קרובים שנוגעים ישירות לעולם חוויית המשתמש (עיצוב חזותי, ניהול מוצר, FED, ניהול פרויקטים ולקוחות וכד').

מלבד מרצה או שתיים שאנחנו מזמינים מחו"ל, היום יהיה גדוש בהרצאות מקצועיות מרתקות, דוברות עברית. את חלק מהמרצים אנחנו נזמין בעצמנו, אחרים יהיו – אולי – את או אתה! חשוב לנו לתת במה למרצות ולמרצים הטובים ביותר שיש.

יש לך סיפור מקצועי מעניין ומעורר השראה? מוצר שאפיינת או עיצבת והצליח מאוד? מוצר שהמשתמשים עבדו איתו בצורה שהפתיעה אותך? שיטת עבודה יוצאת דופן? נסיון ייחודי שיכול לעניין את קהילת ה-UX בישראל? זו ההזדמנות שלך להציג את עצמך ואת הסיפור שלך לקרוב ל-900 (!) עמיתים למקצוע ומתעניינים בתחום. אנחנו מחפשים קולות חדשים ורעננים, כמו בכל שנה, שמדברים על נסיון אמיתי ומעשי, "מהשטח".

מה מרצי הכנס מקבלים?

  • ליווי מקצועי – בבניית ההרצאה ובעמידה מול קהל
  • חשיפה לקהל – על הבמה, באתר וברשתות החברתיות – לפני, בזמן ואחרי הכנס
  • היכרות – עם מרצים אחרים ומובילי התחום בארץ ובעולם
  • כרטיס חינם ליום ההרצאות בכנס – ברור, זה בסיסי

 

שני מסלולים: Managers + Designers

כמו בשנה שעברה, יהיו בכנס שני מסלולים: מסלול אחד למאפיינים ומעצבים,  ומסלול שני למנהלים.

  • מסלול Designers יעסוק בפרקטיקה של תחום ה-UX, ב-Case Studies של מוצרים ספציפיים ובפרטי הפרטים של ההחלטות האפיוניות והעיצוביות שבדרך.
  • מסלול Managers יעסוק באסטרטגיה וניהול, בהובלת צוותי Design, בקשר בין צוותי Design לשאר הצוותים בארגון, בתהליכי ושיטות עבודה ובכל מה ש-Meta.

אנחנו מחפשים הרצאות לשני המסלולים, כמובן.

 

קהל גדול מלחיץ אותך?

אין בעיה! בכל שנה יש לנו מרצים שזו הפעם הראשונה שלהם מול קהל גדול. UXI Live הוא כנס של כל הקהילה: זה מקום שמאפשר לקולות חדשים ומעניינים בתחום להישמע ולקבל במה. זו בדיוק הסיבה שאנחנו עוזרים לכם להתכונן ליום הגדול עם:

  • תהליך הכנה מסודר שהוכיח את עצמו כבר כמה כנסים
  • טיפים (יש לנו הרבה נסיון)
  • והזדמנות להתנסות "על יבש" ולקבל משוב מהצוות של הכנס.

קצת השראה

אפשר להציץ על נושאי הרצאות מ-201820172016 ו-2015. אנחנו כמובן רוצים להציג את הנושאים החמים והעדכניים ביותר, אבל ההרצאות האלה יעזרו לך להבין את סגנון ההרצאות שאנחנו מחפשים.

הגשה עד 14.10.2018

ניתן להגיש נושאים להרצאות עד סוף יום חמישי, 14.10.2018 ההרצאות בכנס יהיו באורך 20-30 דקות. הכנס יתקיים ב-11.2.2019 ב"אווניו", קריית שדה התעופה.

מעוניינים להגיש כמה רעיונות? אתם מוזמנים! פשוט תמלאו את הטופס כמה פעמים.

להגשת נושא להרצאה

 

 

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor