לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

אנחנו עוד לא יכולים לספר לכם מי יהיו כל המרצים, אבל אנחנו כן יכולים להבטיח שכמו בכל שנה, אתם לא רוצים להפסיד את זה. אנחנו מארגנים את הכנס הזה כבר מאז שנת 2010 ואנחנו משפרים אותו בכל שנה.

מבנה יום ההרצאות יהיה כמו תמיד: בין 9:00-17:00, כשרישום, כיבוד ונטוורקינג יהיו החל מ-8:00 והרצאה אחרונה תסתיים בסביבות 16:45. הפסקת צהריים עם כיבוד עשיר בסביבות 13:00. חלק מהיום יהיה לכולם ביחד ("מליאה") וחלק יהיה בחלוקה ל-2 אולמות ("מסלולים"). גם השנה יהיה מסלול Managers ומסלול Designers.

בנוסף, יהיו ימי סדנאות. בינתיים אפשר להירשם לסדנה ראשונה בנושא Design Systems, עם Nathan Curtis. מוזמנים להציץ – Nathan הוא אחד המרצים המבוקשים ביותר בנושא, והוא מלמד בכנסי UX רבים בעולם.

מחירי כל הכרטיסים עכשיו הם הנמוכים ביותר שנציע ומספר הכרטיסים המוזלים מוגבל. אל תפספסו את המחיר הזול ביותר! תוכנית הכנס תתפרסם בשבועות הקרובים.

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor