מצבע אדום ועד מנזר בנפאל: כל האמת על התראות

יום ב' | מסלול Designer
מיקי מכלביץ'

אם עץ נופל ביער ואף אחד לא שומע – האם הוא השמיע צליל? היום זאת כבר לא שאלה רלוונטית, ככל הנראה יש ציוץ, בטוויטר, ותמונה באינסטגרם של #עץ_נפל. השאלה האמיתית היא מה קורה כשמרוב התראות כבר לא רואים את היער?

בעולם שבו יותר ויותר שירותים מתחרים על הקשב של כל משתמש, נאיבי לצפות מהמשתמש להגיע לממשק עצמו בכל אינטרקציה. אנחנו נדבר על איך התראות מאפשרות לייצר חווית שימוש כשאנחנו באים אל המשתמש במגרש שלו. איך מעצבים חוויה בשימוש לא רציף שמורכב משברי זמן קטנים. האם אפשר לחקוק את השירות בתודעת המשתמש כמשמעותי גם אם הוא נכנס לממשק לעיתים נדירות ובעיקר איך לעשות את זה בלי להציק, וגם להביא ערך.

מיקי מכלביץ'

מיקי מכלביץ'

מנהל מוצר, Microsoft

אחרי שבילה כמה שנים טובות ביחידת מודיעין כמעט סודית (שששש), וניהל שם מוצר טכנולוגי סופר-מצליח, מיקי הבין שניהול מוצר זאת אהבה. מאז מיקי הספיק לטוס לטיול גדול (נו מה) לחזור רק בשביל להצטרף לאקסלרטור ולנסות להקים סטארטאפ בתחום של התראות. כשהסטארטאפ כשל ניסה את מזלו בתוכנית המצטיינים של הטכניון, אבל על אף התנאים החמים הבין שהוא מתגעגע להיות מנהל מוצר.

היום מיקי מנהל מוצר במיקרוסופט, וממשיך לקחת קורסים אקלקטיים במדעי המחשב ומתמטיקה.

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor