אפיון מערכות לסביבות עבודה עם ריבוי משימות

יום ב' | מסלול Designer
יפעת יעקבי

אנו חיים בתרבות של הסחות דעת. מחקרים מראים שאנשים מחליפים משימות בממוצע כל שלוש דקות. הסחות הדעת הללו לא רק פוגעות ביעילות העבודה אלא גם מייצרות השפעות רגשיות שליליות, כגון מתח גבוה ומצב רוח רע.

כמאפיינים, אנו יכולים לסייע בהפחתת חלק מההשפעות השליליות, על ידי תכנון מערכות התומכות באופן שבו המשתמש מנהל ריבוי משימות.

נתמקד בכמה היבטים של איפיון למציאות של ריבוי משימות והפרעות, כולל כיצד לצמצם את הזמן שנדרש כדי לעבור בין משימות, מתי וכיצד להפריע למשתמש בצורה חכמה, ואיך לתמוך בהתמקדות במשימה נתונה. בנוסף לשיתוף דוגמאות, נדון בתיאוריות קוגניטיביות התומכות בעקרונות המוצגים.

יפעת יעקבי

יפעת יעקבי

ארכיטקטית חוויית משתמש, Contguard

יפעת יעקבי היא ארכיטקטית וחוקרת חווית משתמש עם 14 שנות ניסיון באפיון מערכות מורכבות. יפעת מתמקדת בהפיכת מוצרים מורכבים ליעילים וקלים יותר לשימוש, מתוך הבנה עסקית מעמיקה ובמטרה להגדיל את ה-ROI של מאמצי השיפור של חווית המשתמש. עבודתה כוללת: ביצוע מחקר משתמשים ואיסוף דרישות מצוות המוצר, כתיבת סיפורי משתמשים וניתוח מטלות, ארכיטקטורת UX למוצר, יצירת פרוטוטייפיים, ביצוע בדיקות שימושיות ועבודה עם צוותי פיתוח ומעצבים.

יפעת חזרה ב- 2018 לישראל לאחר שש שנים שבהם חייתה בקנדה ובארה"ב. היא עבדה בעברה עם ארגונים ענקיים כמו: SAP, At&t, RBC Bank מיקרוסופט וכן עם סטאראט-אפים וחברות מוצר קטנות.

יפעת בעלת B.A. במדעי ההתנהגות ו- M.A. בפסיכולוגיה קוגניטיבית (בדגש על הנדסת אנוש) מאוניברסיטת בן-גוריון.

 

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor