עיצוב חוויות במציאות משולבת

יום ב'
מעיין כהן אלפסי

עולם המציאות המשולבת (mixed reality) או spatial computing' הוא עולם חדש ומרתק, שמאפשר למעצבים לצאת מגבולות המסך וליצור חוויות שמחברות בין העולם הוירטואלי לעולם הפיזי. דמיינו לעצמכם שבאמצעות מוצר לביש אחד אתם יכולים להפוך כל תוכן דו-מימדי לתלת-מימדי, ופתאום הדינוזאור מפארק היורה יוצא מהמסךֿ, מדלג לכם על הספה, ולוקח לכם שלוק מכוס הקפה שלכם, וכל זה מרגיש ראליסטי לחלוטין.

על מנת לייצר חוויות וירטואליות אימרסיביות בעולם האמיתיֿ, מודלים אינטראקטיביים חדשניים שהיו עד היום רק בדמיוננו או בסרטי מדע בדיוני, יהפכו למציאות. אז כיצד ניתן לשלב בין המרחב הפיזי, התנהגות המשתמש ותנועותיו ליצירת חוויות, מרגשות ומשפרות חיים באמצעות מציאות משולבת?

כמובילת תחום העיצוב במג'יק ליפ ישראל, מעיין תחלוק את האתגרים ליצירת חוויות בתחום המציאות המשולבת. איך בונים חוויות למוצר טכנולוגי כה ייחודי בשלבים מוקדמים לפני שיוצא לאור? איך מאפיינים אינטראקציות חדשות כשאין מודל קיים שאפשר להיעזר בו? כיצד ניתן להשתמש במציאות משולבת ליצירת חוויות משפרות חיים בתחום הבריאות וכיצד ניתן להעשיר יצירתיות ולימוד? ההרצאה תשתף בכלים שיאפשרו לכולנו להיות שותפים בחקר וביצירה לדור הבא של עולם המחשוב הדיגיטלי.

מעיין כהן אלפסי

מעיין כהן אלפסי

Senior Interaction Designer, Magic Leap

מעיין היא מעצבת, מייקרית ואשת חווית משתמש. היא גרה 11 שנים בקנדה, בה עבדה בחברות מובילות בתחום התוכן והמדיה הדיגיטלית ופיתחה חוויות אינטראקטיביות זוכות פרסים. יש לה תואר ראשון במדיה דיגיטלית  ותואר שני בעיצוב HCI בהתמקדות על טכנולוגיה לבישה ומחשוב.

מאז שחזרה לישראל ב2014, הספיקה להקים סטארט אפ מבוסס טכנולוגית מיקוד מבט לילדים עם צרכים מיוחדים ולעבוד במעבדת חדשנות בתחום IoT. ב-3 השנים האחרונות היא מעצבת בכירה במגיק ליפ ישראל, יוצרת חוויות ששמשלבות את העולם הפיסי והדיגיטלי ונהנית מהיצירתיות והחקר בעולם החדש והמרתק של מציאות משולבת.

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor