איך מאפיינים חיפוש מנצח עבור 10,000 עובדים?

יום ב' | מסלול Designer
מיכל אקוס

תהליך האפיון של מנגנון החיפוש הוא אתגר משמעותי במצב בו יש ריבוי מערכות מידע ופעולות. 

מיכל קידמה תפיסה התומכת בחיבור בין הפעולות העסקיות הנדרשות לבין הלוגיקה של מנוע החיפוש תוך התמודדות עם מגבלות טכנולוגיות ופונקציונאליות של המוצר. בהרצאה מיכל תשתף בתהליך שהצוות בבנק הפועלים הוביל לאפיון, עיצוב ושיפור חווית העובד עם "הפורטל"  – מערכת ליבה בארגון ב- 13 שנים האחרונות. היא תציג פתרונות שהצוות מצא לבעיות ייחודיות בעולם החיפוש ותובנות UX שיעזרו לכם להתמודד עם תהליכים דומים בארגון שלכם.

מיכל אקוס

מיכל אקוס

מנהלת יחידת פורטל ותקשורת פנים ארגונית, בנק הפועלים

בתור מי שגדלה בבנק הפועלים, מיכל יודעת שהתחרות הכי גדולה בארגונים שרוצים להוביל היא על הזמן והקשב של העובדים. בתפקידה כמנהלת הפורטל ותקשורת הפנים הובילה שינוי משמעותי המשפיעה על חווית העובד במערכת הליבה לניהול ידע וביצועים של הארגון. בהרצאתה תרחיב מיכל על אחד המרכיבים הכי משפיעים על עבודת הבנקאי – החיפוש.

למיכל יש תואר ראשון בניהול ומדעי הרוח, היא ניהלה את מערך ההכשרה של הבנקאים בקמפוס פועלים, כשהיא לא עובדת היא משמשת כמנטורית בעמותת עטלף, דוגלת בגישה – Multidisciplinary ולכן לומדת קורסים מגוונים. בנוסף שומרת על כושר בריצה של 10 קילומטר לקראת תחרויות בארץ ובחו"ל.

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor