איפה, מתי ורישום

מתי ואיפה הכנס מתקיים?

ב-11/2/2019 יתקיים יום ההרצאות של הכנס ב"אווניו", קריית שדה התעופה. החל מ-8:00 בבוקר יהיה כיבוד קל, קפה ועוד. החל מ-9:00 יתקיימו ההרצאות, וב-17:00 יסתיים הכנס.

בהמשך אותו שבוע יתקיימו סדנאות מקצועיות מרתקות, פרטים אודותיהן יתפרסמו בהמשך.

פרטים נוספים על מיקום הכנס, ואפשרויות ההגעה ברכב פרטי ותחבורה ציבורית, בעמוד "הגעה".

האם אפשר יהיה לבחור לאיזה ימי כנס וסדנאות ללכת?

בהחלט. ניתן יהיה לבחור יום אחד או יותר – לפי מה שמתאים לכם. הרישום אליהם ייפתח בהמשך.

האם אפשר להירשם לאחד הימים ובהמשך להירשם לימים אחרים?

כמובן. אין שום בעיה.

 

תכנים בכנס וקהל היעד

אילו תכנים יהיו בכנס? למי הם מיועדים?

אנחנו עושים מאמץ גדול להביא לכם ידע מקצועי בהרצאות הכנס (ולא הרצאות שיווקיות-מכירתיות), ולשלב בין מרצים מקצועיים מעולים, לבין אנשי מקצוע מנוסים שעשו דברים מעניינים שכדאי להכיר וללמוד מהם. לכן הכנס מיועד לאנשי מקצוע שמעוניינים להרחיב את ידיעותיהם, להכיר תכנים עדכניים, לקבל השראה יצירתית וכמובן – לפגוש עמיתים למקצוע.

כל התכנים בכנס מכוונים לקהל שמתעניין ב-UX: מאפייני ומאפיינות UX, מעצבות ומעצבים, מנהלי ומנהלות מוצר ושיווק, יזמים ויזמיות. גם סטודנטים וסטודנטיות לעיצוב מגיעים.

חוץ מהתכנים המקצועיים אנחנו מכינים, כמו בכל שנה, כמה הפתעות כיפיות כדי להפוך את חוויית הכנס למושלמת.

האם התכנים יועברו בעברית או באנגלית?

רוב המרצים בכנס הם ממובילי קהילת ה-UX הישראלית, כך שרוב התכנים יעברו בשפה העברית. עם זאת, כמו בכל שנה אנחנו מזמינים דובר או שניים מחו"ל, והם כנראה ירצו באנגלית ולא בעברית.

כיצד נבחרות ההרצאות?

רוב ההרצאות נבחרות על-ידי הצוות המוביל של UXI, בהצבעה דמוקרטית, מתוך אוסף ההרצאות שהציעו המשיבים ל"קול הקורא" שפרסמנו, ועל-בסיס המידע שסיפקו מציעי ההרצאות.

הבנתי שיהיו השנה 2 מסלולי הרצאות. מה ההבדל ביניהם? צריך לבחור מראש?

מטרת המסלולים ביום ההרצאות היא לאפשר לכם לשמוע את הדברים שמעניינים אתכם יותר. אין צורך לבחור מראש.

  • המסלול הראשון, Designer, מיועד לאנשים שעוסקים או מתעניינים בתהליך האפיון והעיצוב של מוצרים דיגיטליים – אתרים, אפליקציות ומערכות תוכנה ומידע אחרות.
  • המסלול השני, Managerיציג תכנים המיועדים למנהלי UX, מנהלי עיצוב, ומנהלי מוצר. אנחנו מבינים שלמנהלים יש אתגרים אחרים מאשר לעובדים בצוות, ומטרת המסלול הזה היא לתת להם מענה.

האם ניתן יהיה לצפות במצגות מההרצאות, אחרי הכנס?

לגבי – המצגות – בהחלט. כמו בשנים הקודמות, אנחנו נפרסם את רוב המצגות באתר UXI אחרי הכנס (חלק מהמצגות לא יהיו זמינות בגלל חיסיון עיסקי). כמובן שהמצגות הן כלי עזר להשלמת החוויה של ההרצאה, ולכן הערך הגבוה ביותר שתקבלו מההרצאות הוא כשתהיו שם ותוכלו לשמוע ולראות את הכל ב-live.

 

מחיר, תשלומים וביטול

מה יהיה מחיר הכנס?

אנחנו נפרסם את המידע כשייפתח הרישום, אבל ככל הנראה המחיר יהיה זהה לשנה שעברה: 695 ש"ח (כולל מע"מ) ליום ההרצאות בכנס, בהרשמה המוקדמת והמוזלת ביותר, ו-990 ש"ח (כולל מע"מ) לאותו יום במחיר המלא. המחיר יעלה בהדרגה מפתיחת הרישום.

אם אתם רוצים לוודא שלא תפספסו את פתיחת הרישום, תוודאו שאתם רשומים לרשימת התפוצה שלנו (אפשר להירשם כאן למטה, בתחתית העמוד), ושאתם מקבלים את כל העדכונים מהעמוד שלנו בפייסבוק.

אין לנו אפשרות לשלם בכרטיסי אשראי, אפשר יהיה לקבל הצעת מחיר?

בהמשך ייפתח הרישום לכנס. בתחילה תהיה מכירה סופר-מוזלת בכרטיסי אשראי בלבד. לאחר שתסתיים מכירת הכרטיסים המוזלים ביותר באשראי, תיפתח באתר אפשרות להוציא לעצמכם הצעת מחיר, בשירות עצמי, בעמוד ההרשמה (המחיר יהיה מעט גבוה יותר מההרשמה המוזלת ביותר, אבל עדיין לא המחיר המלא).

האם יהיה אפשר לשלם אחרי הכנס?

לא, התשלום הוא, כמקובל, מראש. אפשר להביא צ'ק ליום הכנס אם אין לכם אפשרות להעביר כסף מראש או לשלם באשראי.

 

נגישות

  • לבעלי כסא גלגלים, האווניו נגיש לבעלי כסא גלגלים. נשמח לדאוג מראש למקום עבורכם; לאחר שאתם נרשמים לכנס, צרו איתנו קשר בטלפון או במייל שבתחתית העמוד.
  • עבור כבדי שמיעה, יהיה תמלול בזמן אמיתי על גבי מסך גדול, בכל אולמות הכנס, ומקומות שמורים בסמוך אליו. כדי שנשמור לכם מקום בסמוך למסך התמלול, או אם אתם זקוקים לתירגום סימולטני לשפת הסימנים, הירשמו לכנס ואז צרו איתנו קשר בטלפון או במייל שבתחתית העמוד.

כשרות

  • האוכל באווניו (11/2/2019) כשר בהשגחת הרבנות האיזורית, מועצה דתית חבל מודיעין. הנה תעודת הכשרות מהשנה שעברה, תעודה דומה ועדכנית תופיע כאן בהמשך. יש גם אפשרות להזמין מנת אוכל גלאט כשר, בתוספת תשלום. לפרטים צרו איתנו קשר בטלפון או במייל שבתחתית העמוד.
  • בסדנאות (שאר ימי הכנס) יש כשרות משתנה. אם חשוב לכם לדעת, נשמח לתת פרטים נוספים – צרו איתנו קשר בטלפון או במייל שבתחתית העמוד.

 

יש לכם שאלה אחרת?

נשמח לענות: register@uxilive.co.il  או 03-5718020, שלוחה 0.

 

מבט על אולם הכנס, 2016

זה הוא הכנס ה-12 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor