המקרה המוזר של ויזואליזציה במערכת מורכבת

יום ב' | מסלול Manager
אודי רביד

העורך של WalkMe מאפשר למשתמש ליצור שכבת הדרכה פשוטה מעל מערכת מורכבת, תוך שימוש ביכולות ויזואליות ולוגיות. בפרויקט הזה הצוות ב-WalkMe לקח את העורך הישן והלינארי של המוצר, הכניס אותו למערבל בטון, והוציא אותו גרפי, עשיר, וחזק. איך זה קרה? איזה פדיחות הם עשו בדרך (רמז: וויי וויי איזה פדיחות), ואיך זה קשור ל- Yoda?

הרצאה קלילה על עיצוב רציני, עם מה לעשות ומה פחות, ועם משתמש בודד שלקח את הצוות ב-WalkMe לקצה.

 

אודי רביד

אודי רביד

מנהל תחום חוויית משתמש, WalkMe

אודי נושם UX מאז שנת 2000. אחרי שהשלים ב-UCL בלונדון תואר שני ב-Human Computer Interaction , החל לייעץ בפרויקטים מגוונים – החל מממשקי WAP פרהיסטוריים, דרך ממשקי טלפוניה של ברוקרים ועד Web כמובן. משם המשיך לתפקידי UX ומוצר ב-eBay, ופיתח את אסטרטגיית החוויה של קניית בגדים.

בשנים האחרונות אודי מוביל את תחום ה-UX ב-WalkMe, שזכתה לאחרונה להערכת שווי של כמיליארד דולר. כחלק מתפקידו בחברה, אודי משמש כמנטור UX, כפי שעשה גם בחממות של גוגל ומיקרוספט. אודי גם מלמד קורס חוויית משתמש במכללה האקדמית של ת״א-יפו.

זה הוא הכנס ה-13 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לגב' עדנה קליידר בדלפק הרישום של הכנס.
ניתן גם ליצור קשר טלפוני, 03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות ברונזה