לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video
דאבל פאן: כל הסיבות להגיע ביחד לכנס UXI Live

לא טוב היות האדם לבדו, בטח בכנס מקצועי של מאות אנשים. מיפינו 4 סוגים של חברים וקולגות שכיף לקחת אתכם לכנס. הגרלת חבר מביא חבר לכנס יוצאת לדרך וכדאי שתבחרו בקפידה את החברים שאתם מצרפים אליכם להגרלה

ממש עוד מעט תוכלו לפגוש בחדר אחד יותר מ-900 אנשים שאשכרה מבינים את ההבדל בין UX ל-UI! אם יש משהו שיכול לשדרג את חוויית המשתתף בכנס, זה המשתתפים האחרים. אבל איך תבחרו עם מי לבוא לכנס? ויותר חשוב מזה, איך תבחרו את מי לצרף אליכם להגרלה?

או, אנחנו שמחים ששאלתם. צוות המחקר שלנו יצא לשטח וחזר עם מסקנות ברורות: הנה 4 הפרסונות של החברים שהכי כדאי להזמין לכנס UXI Live הקרוב.

1. החבר שמגיע ראשון

בוקר של כנס יכול לבוא עם באגים כמו פקקים או איחורים. שלא לדבר על ילדים, שכידוע כל-כך דואגים שתיהנו מהימים שהכי חשובים לכם, ולכן ככל שאתם לחוצים יותר, הם יתנו את כל הלב לטאנטרום שלהם (אבל אבא, למה חתכת לי את התפוח ל-4 ולא ל-6??? למה???). בדיוק עבור כאלה מקרים – יש חברים!
חבר טוב ישמור לכם מקום מושלם באמצע האולם וידע לכווון אתכם לשירותים סודיים שאף אחד לא מצא ועדיין אין בהם תור. חבר כזה הוא החבר הנכון להתחיל איתו את היום והוא יכול לשדרג לכם את הכנס משמעותית.

2. החברה שמדווחת מהשטח

יכול להיות שבעבודה ביקשו ממנה לכתוב על הכנס, אולי היא בלוגרית עם אלפי עוקבים – החברה הזו מתנהגת כמו כתבת טכנולוגיה ומסכמת בלייב כל מה שקורה עכשיו בכנס. מבחינתך זו החברה שאחראית על חוויית אונבורדינג נעימה יותר, מישהי שתחזיק לך את היד, תפזר טיפים קטנים, תשלח התראות מועילות, ותסכם את עיקרי הדברים שאפשר לשלוף בפגישות עתידיות ולהרשים את כולם.

היא יודעת הכל, שומעת הכל, מקליטה הכל ומקלידה הכל במקביל. בעיצומו של הכנס אפשר לקבל אצלה בחמ"ל תשובות על שאלות הרות גורל כמו "מי עולה עכשיו?", "כדאי להכנס להרצאה הזאת?" ומעל הכל "אז מתי אוכלים?"

למצולמים אין קשר לכתבה

3. החבר המחבר

קצת בטעם של פעם, אבל עדיין עובד נפלא: חבר שיציג אותך בפני האדם הנכון או יכוון אותך – את מי כדאי להכיר, במייל אינטרו או בכנס עצמו. לא משנה מה המטרה שלך – עבודה חדשה, לקוחות או משקיעים, כדאי לצאת מכנס מקצועי עם כמה שיותר קישורים לאנשים רלוונטיים בתעשייה.  

4. החברה שקולטת רמזים

חברה בכנס היא האקססורי הכי שימושי שיש. לפעמים קל יותר לגשת או לפגוש אדם חדש, עם הביטחון שמשרה נוכחות של חברה נוספת. היא הווינג-וומאן שלך! חברה מיומנת יודעת גם לזהות מתי כדאי להיעלם וגם להופיע באורח פלא לאחר שסימנת לה שצריך גלגל הצלה.

למצולמות אין קשר כתבה

אין לכם חבר לכנס? הזמינו חברה! שלא יהיה צל של ספק, ב"חבר" אנחנו מתייחסים גם ל"חברה", לכל מין, מגדר והעדפה עיצובית.

הגעת לאתר של כנס שכבר התקיים
מעניין אותך לראות את הכנס הבא, UXI Live 2020?

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor