המצפן למוצר: אנשים במרכז באמצעות ולידציות עם משתמשים

יום ב' | מסלול Manager
תמר יחזקאל

לנחש זה דבר יקר – פחות ניחושים ושילוב מידע מבוסס מאפשרים להסתכל על המוצר לאורך ולרוחב. קיים קשר ישיר בין הערך העסקי שמייצרים ובין מידע שאוספים מהמשתמשים. למרות זאת, עדיין חברות רבות, גדולות וקטנות, קופצות מרעיון לפיתוח פתרון, מבלי לשלב זמן בתהליך העבודה לולידציות עם משתמשים.

בהרצאה תמר תשתף כיצד לנחש פחות, להקשיב יותר ולרוץ מהר באמצעות Lean UX Research. איך לשלב זאת כחלק מתהליך העבודה גם אם אין בצוות חוקרי משתמשים, לשאוף ליצירת פתרונות אשר שמים אנשים במרכז ועל הדרך איך לכל זה קיימת השפעה על מעמד מעצבים, מעצבות, מאפיינים ומאפיינות בצוות המוצר.

תמר יחזקאל

תמר יחזקאל

Senior UX Designer, Autodesk

תמר היא מעצבת UX בכירה ואחראית מחקר משתמשים, בחברת אוטודסק. עם ניסיון של 9 שנים בעיצוב UX/UI למוצרי מובייל וווב. היום, עוסקת בעיצוב אינטגרציות במוצר BIM 360, מקדמת תהליך Lean UX Research ושילוב Design Thinking ככלי בצוותי המוצר.
בוגרת המכון הטכנולוגי בחולון ותואר שני M.des במסלול ״ניהול עיצוב וחדשנות״ בבצלאל.

נהנית מכל שילוב של עיצוב, טכנולוגיה, כלי חדשנות וחשיבה עיצובית, השמים אנשים במרכז. מאמינה שבדרך לייצר מוצר עם השפעה, תפקיד המעצבים בצוות הוא להשמיע ולקדם את קול המשתמשים בשולחן.

זה הוא הכנס ה-13 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לגב' עדנה קליידר בדלפק הרישום של הכנס.
ניתן גם ליצור קשר טלפוני, 03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות ברונזה