אפיון מכוון: איך לתכנן מוצר מורכב שמשיג את המטרה בלי ללכת לאיבוד

יום ב'
אנה בלום

בתחילת 2017 התחילה חברת hp לעבוד על הדור הבא של מכונות הדפוס שלה. צוות ה-UX הוביל תהליך מחקר ייחודי שמטרתו הייתה למצוא את התצורה הנכונה של מכונת הדפוס מבין אינספור אפשרויות. נדיר שאנשי UX מעורבים בשלב מוקדם כל כך בתהליך תכנון של מוצר פיזי. 

המתודולוגיה בה השתמש צוות ה-UX לצורך המחקר הזה עזרה לצוות הפרויקט להתמקד בצורה דרסטית, לצמצם את מספר האופציות בכל שלב בתכנון עד שנשארה רק תצורה אחת מועדפת. בשלב הזה בנה הצוות אב-טיפוס מקרטון של מכונת דפוס בגודל 1:1 (12 מטר). המשתמשים התנסו במכונה העתידית, והצוות היה יכול להעריך ולמדוד את קלות השימוש, ולוודא שהפתרונות הפיזיים והדיגיטליים שתוכננו, עונים על צורכי המשתמשים ומתאימים ליכולות שלהם.

בהרצאה תספר אנה על תהליך המחקר, על מתודולוגיית Experience Intent, ותסביר איך כל מאפיין ומעצב יכול להשתמש בה בתכנון למוצרים – פיזיים, דיגיטליים או שילוב של השניים. היא תסביר את השיטה שלה לתכנון מוצר מורכב שמשיג את המטרה בלי ללכת לאיבוד.

אנה בלום

אנה בלום

Head of Experience, Uniq UI & Realcommerce

במהלך 10 שנות הקריירה שלה בעולם של אפיון וניהול UX, אנה עבדה וניהלה צוותים בארגונים שונים, החל מחברות ייעוץ ועד לחברת מוצר בינלאומית. כבעלת תואר בהנדסת מערכות מידע ונסיון כמפתחת UI, אנה חיה ונושמת את החיבור בין האנשים לטכנולוגיה.

אנו מקיימים את כנסי UXI Live בכל שנה מאז 2010, ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. חשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה במהלך הכנס והסדנאות, תוכלו לפנות לדלפק הרישום.

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות ברונזה
חסות מדיה
Media Sponsor