עומר פרנק
עומר פרנק

עיצוב ממשק מתקדם: יום של השראה בעיצוב UI

מעצב מוצר, UX ו-UI בכיר
14.02 09:00-16:30

בואו נודה על האמת: עיצוב ממשקים בחיי היום יום לא תמיד דומה למה שדמיינו כשלמדנו עיצוב. העיצוב של רוב הממשקים כיום הוא די אחיד, לרוב הממשקים יש את אותם רכיבים, עם קו עיצובי דומה ואותה צורת התנהגות סטנדרטית, כי זה מה שהלקוח או הצוות מכירים ומבקשים – זה הסטנדרט בתעשייה. עם הזמן, צורת העבודה הזו יכולה לגרום לנו לשכוח שאפשר לעצב ממשקים שונים, אמנותיים ולא סטנדרטיים, ממשקים שגורמים לנו להיזכר למה בכלל התחלנו את המסע הזה.

הסדנה הזו תחשוף אתכם לתהליכי חשיבה חדשים ושונים, טכניקות שיגרמו לעיצובים שלכם להיות חדים ומדוייקים, והכי חשוב – אמנותיים ואישיים. את התהליכים והכלים שתלמדו ביום הזה, תוכלו לקחת בחזרה לעבודה, ולהעשיר את העיצובים שלכם ביום-יום בכיוונים חדשים.

למה כדאי להשתתף?

מתי בפעם האחרונה השקעתם יום שלם בהעשרה והשראה יצירתית? כדי להמשיך וליצור, ולהרגיש שאנחנו מביאים את עצמנו ואת כל מה שאנחנו יכולים לתת, אנחנו חייבים לעצור רגע, ולתת לעצמנו הזדמנות לספוג רעיונות חדשים. בסדנה תעשו בדיוק את זה. ההשראה תגיע גם מהחומר שתלמדו בסדנה, וגם מהרעיונות שתראו לאורך היום מהמעצבות והמעצבים האחרים בסדנה. הסדנה תהיה עשירה בהתנסות מעשית, שתתקיים לאורך כל היום, בצמוד ללימוד התהליך והטכניקות באופן תיאורטי.

* חובה להביא לפטופ לסדנה עבור התרגולים, מומלץ מאוד Mac עם Sketch, אפשר גם Figma

עבור מי הסדנה?

הסדנה מיועדת למעצבות ומעצבי UI, מומלץ לפחות שנתיים נסיון. בסדנה יהיה דגש על טכניקות מתקדמות ל-Sketch, כך שרצוי שיהיה לכם נסיון עם Sketch לפני הסדנה.

מה תלמדו בסדנה?

  • איך להפוך אפיון סטנדרטי לממשק לא סטנדרטי, מעוצב היטב: פשוט, הגיוני ואסתטי
  • תהליך קבלת החלטות מבוסס צורה אחרי פונקציה (חשיבה תהליכית יצירתית)
  • עיצוב מדויק מבוסס פרופורציות ומספרים
  • איך לחשוב ולייצר רכיבים לא סטנדרטיים לממשקים יום יומיים
  • עיצוב סקימורפי (תלת מימדי)

בנוסף למה שתלמדו בעל-פה ותתרגלו בכיתה, תקבלו בסוף הסדנה קובץ לדוגמה שממחיש את התהליך והכלים שנלמדו בסדנה

עומר פרנק

עומר פרנק

מעצב מוצר, UX ו-UI בכיר

עומר פרנק הוא מעצב מוצר, UX ו-UI מנוסה. הוא משתמש בידע ובתשוקה שיש לו לעיצוב כדי ליצור ממשקים שהם כיפיים, נגישים ואינטואיטביים, ממשקי שייתנו השראה ויהפכו לחבר הכי טוב של המשתמש.

החזון והמוטו שלו הוא ש"משתמשים נמצאים בכל מקום": זה הטבח במסעדה או פועל בניין, באותו מידה שזה אנליסט או מוסיקאי, ולכן הוא מאמין ביצירת ממשקים שעוזרים להם להשיג את מה שהם רוצים בקלות, תוך הבנה של הפעילויות היום-יומיות שלהם והשתלבות מהירה בהן.

לעומר יש נסיון עשיר בעבודה עם סטארטאפים וחברות הייטק, ועיצב עבור לקוחות כמו Optitex, Waves Audio, Infected Mushroom, Polyverse Music ועד רבים אחרים. המוצרים הדיגיטליים שהוא עיצב, במיוחד בעולם הסאונד, מקבלים באופן עקבי ביקורות מצוינות ממגזינים חשובים כמו Ask Audio, Sound on Sound, Music Radar ועוד.

זה הוא הכנס ה-13 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לגב' עדנה קליידר בדלפק הרישום של הכנס.
ניתן גם ליצור קשר טלפוני, 03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות ברונזה