לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

לאן מערכת היחסים הזו הולכת? כשאנשים אמיתיים פוגשים אתר קפוא

יום ב'
שי רוזן

אתרי אינטרנט של ארגונים גדולים משרתים מיליוני לקוחות במערכות יחסים שנמשכות שנים. עדיין, למרות מערכת היחסים העמוקה, למרות שהארגון יודע כל כך הרבה על כל לקוח ולמרות שהלקוחות שונים כל כך זה מזה, כולם רואים בדיוק את אותו אתר שלא מתחשב כלל במשתמש או במצבו. הממשק זהה וב-99% מהמקרים גם התוכן המוצג. לא נשמע לכם כמו פספוס?

אז מה עושים? איך מאפיינים אתר שיודע בדיוק מי המשתמש, מנחש מה הוא רוצה ומניח את הכפתור הנכון מתחת לאצבע בכל רגע נתון ואת כל זה מבלי לשאול אפילו שאלה אחת? בהרצאה יספר שי איך לאפיין אתר שיודע להתאים את עצמו לכל מזג אויר, לכל משתמש ולכל צורך באופן המדוייק ביותר, על-בסיס נסיונו העשיר ודוגמאות מהעולם.

שי רוזן

שי רוזן

מנהל תחום אסטרטגיה וייעוץ, RealCommerce

שי הוא יועץ בנשמה. אחרי יותר מ-15 שנה בעולם הדיגיטל, בהן ביצע כמעט את כל התפקידים האפשריים  – מפתח, ראש צוות, מנהל פרוייקטים, יועץ אסטרטגי, סמנ"כ"ל שיווק וסמנכ"ל אסטרטגיה, גילה את אהבתו האמיתית – הייעוץ. מאז הוא מנהל את תחום הייעוץ האסטרטגי וחווית המשתמש בריל קומרס ומשמש כיועץ בתחום האסטרטגיה הדיגיטלית וחווית המשתמש עבור הארגונים הגדולים בישראל.

את זמנו הפנוי מעביר שי בגידול ארבעה ילדים, בעבודה בגינה או סתם בבהיה בנוף ממרפסת ביתו שבגליל ובמחשבה על מוצרים דיגיטליים ואחרים שיהפכו את העולם לטוב ונוח יותר.

זה הוא הכנס ה-12 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות מדיה
Media Sponsor