לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

אני פונה ללב שלך: כיצד לתכנן ולעצב ממשק לשתלים רפואיים מתקדמים

יום ב' | מסלול Designer
חיה בלקינד-שפיר

מה קורה כשהנורה הקטנה המהבהבת מתריעה על מכשיר שמושתל לך בתוך הגוף? הטכנולוגיה המתפתחת של מכשור רפואי מושתל יוצרת אתגרים חדשים בתחומי ממשק המשתמש, בין אם מדובר בחולה, משפחתו או הצוות המנטר והמטפל.

ההרצאה תכלול דוגמאות למוצרים מושתלים בעלי ממשק שליטה חיצוני, ותסקור את שיקולי העיצוב והתכנון הייחודיים, המיועדים להוביל לשימוש נכון, היענות גבוהה (Compliance), ולהפחתת המתח הנפשי הכרוך בשימוש במוצרים אלו.

חיה בלקינד-שפיר

חיה בלקינד-שפיר

מובילת תחום הנדסת אנוש, יונתן בר-אור עיצוב תעשייתי

בעלת 9 שנות ניסיון בפיתוח ותכנון ממשקים פיזיים והנדסת אנוש בתחום המכשור הרפואי. מתמחה בעיצוב ממוקד משתמש של מוצרים רב-תחומיים לשימושים רפואיים, ובכללם: מכשור כירורגי, טכנולוגיה לבישה, מוצרים שיקומיים ופתרונות לבעלי צרכים מיוחדים. היכרות מעמיקה עם המאפיינים הייחודיים של המשתמשים השונים במוצרים הרפואיים, המטופלים, משפחתם, הצוות הרפואי וסביבות השימוש השונות.

חברת הועד הפועל של האגודה הישראלית לארגונומיה והנדסת אנוש, מרצה בנושאי הנדסת אנוש, פיתוח מכשור רפואי ואפיון ותכנון ממשקים פיזיים. בעלת תואר ראשון בהנדסת מכונות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בעיצוב תעשייתי מהטכניון.

זה הוא הכנס ה-12 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות ראשית
Main Sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
חסות זהב
Gold Sponsor
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות מדיה
Media Sponsor