לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

באיזו שפה הממשק שלכם מדבר?

יום ב' | מסלול Adventurer
שגית סיגל

כמה השפעה על הביצועים יכולה להיות כאשר ממשק המשתמש אינו בשפת האם של המשתמש? מסתבר שהשפעה רבה!

החדשות הטובות הן שיש מה לעשות עם זה ואפשר בקלות לשפר ביצועי משתמשים בעזרת מספר צעדים פשוטים. במבחני שימוש שעשינו ב-Thomson Reuters, שהיא חברה גלובלית עם מעל 55,000 עובדים ברחבי הגלובוס שדוברים מגוון רחב של שפות אם, מצאנו שמשתמשים שאנגלית אינה שפת האם שלהם נתקלים בקשיים בשימוש, שדוברי אנגלית כשפת אם מתמודדים איתם בקלות.

הקשיים הללו באים לידי ביטוי בדפוסי שימוש בעייתיים כמו דילוג על כפתור, התעלמות מאזהרות, פרשנות חופשית ועוד. במהלך המחקר שביצענו, איתרנו את המקומות הבעייתיים, והתאמנו להם פתרונות חוצי שפות.
בהרצאה אציג את הממצאים שלנו, את הסיבות האפשריות שגורמות להם וכמובן את הפתרונות שלנו, פתרונות שגם אתם יכולים ליישם באופן מיידי.

שגית סיגל

שגית סיגל

UX Team Leader, Thomson Reuters

שגית סיגל, חד-קרן יואקסית, עוסקת בתחום מעל 15 שנה. היא עובדת בחברת Thomson Reuters כמנהלת צוות UX, שם היא זוכה לעבוד בשיתוף פעולה עם צוותי UX בארה"ב ואירופה ולאפיין מוצרים בתחומי NLP (Natural Language Processing) ,Big Data, מנועי חיפוש ועוד. הכי מאושרת מהעובדה שלא הלכה ללמוד רפואה – כמו שאבא שלה רצה – אבל עדיין זוכה לעזור לאנשים.

זה הוא הכנס ה-11 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
מציגים בדוכן
Presentation Spaces
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות מדיה
Media Sponsor
חסות נוספת
Additional Sponsor
גגז