לתשומת לבך: הקלטות הרצאות הכנס זמינות באתר UXI Live Video

מה השאלה: למה הצוות שלך לא באמת יודע לשאול שאלות?

יום ב' | מסלול Manager
יסמין גלקר וייסבורד

כמאפיינים, מעצבים ומנהלים אנחנו מורגלים בשאילת שאלות. אנחנו שואלים את הלקוח אודות הבריף, אנחנו מתשאלים משתמשים בשלב המחקר או בבדיקות שמישות. אנחנו עושים את הטעות וחושבים שרק בגלל שאנחנו עושים את זה הרבה, כנראה אומר שאנחנו עושים את זה טוב. אנחנו מתמקדים באיתור התשובות הכי טובות ולעיתים רחוקות מקדישים מספיק זמן לאיתור השאלות הכי טובות.

בהרצאה אספר על האובססיה שלי לשאלות ועל המסע שהיא לקחה אותי אליו; על ניסויים שערכתי בסטודיו ובבית, כדי להבין טוב יותר איך אנחנו שואלים היום ואיך נוכל להשתפר בזה; על סוגי השאלות השונים ועל היישומים הטובים ביותר עבור כל סוג. ובמיוחד, על איך מעודדים תרבות ארגונית של שאילת שאלות טובות יותר.

 

יסמין גלקר וייסבורד

יסמין גלקר וייסבורד

מנהלת פיתוח עסקי ושיווק, Uniq UI

אחרי שנים של אפיון חוויית משתמש והובלת צוות, יסמין עשתה את המעבר לצד העסקי כדי להניע משתמשים בצורה אחרת לגמרי. במקום לתכנן אסטרטגיה למוצרים של אחרים, היא היום מתכננת את האסטרטגיה העסקית של יוניק יו איי.

יסמין כותבת, מרצה ומנהלת קהילת פייסבוק בנושא מיקרו-קופי – הרכיבים המילוליים שמניעים את המשתמש לפעולה.

זה הוא הכנס ה-11 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
מציגים בדוכן
Presentation Spaces
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות מדיה
Media Sponsor
חסות נוספת
Additional Sponsor
גגז