צפייה בהרצאות

הצפייה בהרצאות היא ללא תשלום, צריך רק כתובת דוא"ל ורצון ללמוד

ביטול
אנחנו שולחים אליכם את הקישור לצפייה בהרצאות, עוד רגע...

תודה! הקישור מחכה לכם בתיבת הדוא"ל

לצערנו לא הצלחנו לשלוח אליכם את הקישור. נסו שוב מאוחר יותר.

סגור

אות, מסך ומה שבינהם

יום ב' | מסלול Designer
לירון לביא טורקניץ׳
כדי לצפות בהקלטת הרצאה זו עליכם להירשם קודם

פסקה מיושרת לימין? גודל אות של 16px? פונט אריאל או ורדנה? תשובות לשאלות אלו משליכות באופן ישיר על האינטראקציה הרצויה. ההרצאה תעסוק בטיפוגרפיה – תורת האות, בדגש על מסך וחוויית משתמש. על משמעות הטיפוגרפיה עבורנו כמעצבים – באופן מודע, ועל ההשלכות של טיפוגרפיה על המשתמשים שלנו – באופן בלתי מודע.

בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בתחום הטיפוגרפיה על מסכים. לאחרונה google הוציאו 11 פונטים חדשים בעברית, שלאט לאט מתחילים לשבור את ההגמוניה של גופן אריאל המוכר. אתרים מתחילים להעביר תחושות לא רק דרך פונקציונליות, קומפוזיציות וצבעים אלא גם באמצעות אותיות. דרך היכרות עם המהלכים העדכניים ביותר, לירון תשתף כמה כללי אצבע על מה שהופך טיפוגרפיה לטובה יותר, ותיתן כמה טיפים על הדרך לבחון אותה בסביבת מסך ומשתמש.

לירון לביא טורקניץ׳

לירון לביא טורקניץ׳

מעצבת אותיות, טיפוגרפית וחוקרת

לירון לביא טורקניץ׳ היא מעצבת אותיות וחוקרת של האות העברית. בוגרת תואר ראשון בתקשורת חזותית משנקר ותואר שני בעיצוב פונטים מאוניברסיטת רדינג באנגליה. לירון עוסקת בעיצוב אותיות עבור חברות בינלאומיות, תוך בחינת השפעות הדדיות של סוגי כתב שונים וסביבתם. לירון יצרה ועיצבה את פרויקט ״ערברית״ – מערכת כתב המשלבת בין עברית וערבית. בנוסף לעיצוב האותיות, היא כותבת ומראיינת עבור פלטפרמות שונות בעולם, מלמדת טיפוגרפיה מתקדמת, מרצה בכנסים ומעבירה סדנאות בנושא עברית ואותיות מסביב לעולם. היא אוהבת לטייל בעולם ולחפש אוצרות קולינריים חבויים, קפה מעולה ומציאות טיפוגרפיות.

זה הוא הכנס ה-11 שאנחנו מקיימים ומעולם לא קיבלנו אף תלונה ממשתתפי ומשתתפות הכנס. זה בגלל שחשוב לנו שכל המשתתפים, המרצים, נותני החסות, העובדים והמתנדבים בכנס UXI Live, יהנו מחוויית כנס מצויינת ויקיימו את קוד ההתנהגות המקובל, כלפי כל אחד אחר שהם פוגשים בכנס.

בכל בעיה תוכלו לפנות לאדוה שרס בדלפק הרישום של הכנס. ניתן גם ליצור קשר טלפוני,
03-571-8020 שלוחה 2

נותני החסות הנפלאים שלנו
הצטרף כנותן חסות
We Our Sponsors
Become a sponsor
חסות פלטינום
Platinum Sponsor
מציגים בדוכן
Presentation Spaces
חסות כסף
Silver Sponsor
חסות מדיה
Media Sponsor
חסות נוספת
Additional Sponsor